0 800 210 973

Ремінці Kingxbar

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - ремінці Kingxbar.

» Яка ціна на ремінці Kingxbar?

Ціни на ремінці Kingxbar в нашому магазині від 699 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити ремінці Kingxbar?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити ремінець Kingxbar в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

Ремінці Kingxbar – яскравий стиль для Apple Watch

Власники популярних Apple Watch можу стильно заявити про свою індивідуальність за допомогою маленького, але такого помітного аксесуара для смарт годинника як змінний ремінець. Існує безліч різноманітних за дизайном і матеріалом виготовлення прототипів, що реалізуються під різними брендами, при цьому вироби компанії Kingxbar заслуговують на особливу увагу. Яскраві глітерні моделі - їх фірмова "фішка", адже завдяки унікальним дизайнерським рішенням аксесуари для мобільної техніки і носимих технологій від Kingxbar вигідно відрізняються на тлі інших марок. При цьому функціональність і надійність не була принесена в жертву зовнішньому виконанню, тому ваш смарт-годинник Apple Watch буде в міцних "обіймах".

Особливості ремінців Kingxbar

Китайський виробник знає, чим догодити вимогливому користувачеві, пропонуючи найрізноманітніші за дизайном ремінці для Apple Watch. Більшість лінійок Kingxbar доповнені барвистими елементами, що так і притягують погляд. Але також компанія розробила моделі і у стриманому виконанні, розділяючи вироблену продукцію за ґендерною ознакою:

  1. Для жінок – блискучі ремінці, що переливаються в однотонному і градієнтному виконанні. Їхня унікальність у яскравих кристалах, що надійно закріплені на силіконовій основі. Вони гладкі і не подряпають шкіру, при цьому яскраво переливатимуться на сонці. За надійність фіксації на руці відповідає сталева застібка преміальної якості.

  2. Для чоловіків – лаконічні силіконові вироби у спокійних кольорах. Крім того, Kingxbar презентує масивні ремінці з перфорованими отворами, а також повноцінні удароміцні моделі у вигляді браслета, що доповнені рамкою для циферблату та забезпечують всебічний захист Apple Watch.

Як сильна половина людства, так і представниці прекрасної статі зможуть підібрати ідеальне рішення для носимих пристроїв за настроєм або з конкретною метою. Змінні ремінці Kingxbar – це не просто стильне дизайнерське рішення, а й гарантія безпеки вашого девайсу.

Переваги ремінців Kingxbar для Apple Watch

Рано чи пізно штатний ремінець смарт годинника вимагатиме заміни з тієї чи іншої причини. Це може бути як порушення цілісності конструкції через неакуратну експлуатацію або непередбачену ситуацію, банальне зношування протягом  тривалого часу, а може, ви хочете тимчасово встановити на Apple Watch інший ремінець з настанням нового сезону року або підібравши модель по зовнішньому виконанню, що гармонує з іншими аксесуарами в образі.

Якою б не була причина, сучасні змінні вироби Kingxbar вміщують багато переваг, які роблять їх гідними вибором для Apple Watch:

  • розроблені на основі інноваційних технологій;

  • відрізняються оригінальністю дизайнерських рішень;

  • мають високу зносостійкість, надійність фіксації.

Окремо варто відзначити практичність експлуатації ремінців Kingxbar, адже з ними Apple Watch стає єдиним цілим, забезпечуючи комфорт за будь-якої активності.

Де вигідно купити ремінець для Kingxbar?

Інтернет-магазин "Іван Чохол" співпрацює з офіційними постачальниками та реалізує лише оригінальну продукцію. Це дозволяє нам регулювати ціни, щоб кожен власник Apple Watch зміг купити кілька аксесуарів для різних цілей. Вибирайте брендові ремінці Kingxbar і стильно персоналізуйте свій годинник. Загляньте в наш роздрібний магазин, щоб наживо приміряти модель, що сподобалася. До інших міст України доставка здійснюється транспортними службами.

Головна Каталог Кошик Закладки Акаунт