Знайомимо наших улюблених клієнтів з брендом Spigen! Скористайся промокодом SPGN5 та отримай знижку 5%🔥

Бездротові зарядні пристрої

Фільтр
Розпродаж
Сумісно з MagSafe
5(17)
3479 ₴ 2319 ₴
credit privat 2 credit mono 3
На складі в Україні
Розпродаж
5(8)
1199 ₴ 769 ₴
credit privat 2 credit mono 3
На складі в Україні
Розпродаж
3199 ₴ 2399 ₴
credit mono 2
На складі в Україні
Розпродаж
5(2)
1099 ₴ 689 ₴
credit privat 2 credit mono 3
На складі в Україні
Розпродаж
2099 ₴ 1399 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
5(1)
1499 ₴ 1099 ₴
credit privat 2 credit mono 3
На центральному складі

Найчастіші запитання по товару - бездротові зарядні пристрої.

» Яка ціна на бездротові зарядні пристрої?

Ціни на бездротові зарядні пристрої в нашому магазині від 485 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити бездротові зарядні пристрої?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити бездротові зарядні пристрої в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо їх в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

Бездротова зарядка

Тенденції у світі сучасних пристроїв завжди тяжіють до підвищення зручності використання: маніпуляції стають інтуїтивнішими, габарити зменшуються, застарілі деталі зникають.

Одним з останніх трендів у сфері електроніки стали бездротові зарядні пристрої. Популярність цих гаджетів беззаперечна: мільйони користувачів по всьому світу назавжди відклали кабелі та почали заряджати улюблені девайси "по повітрю".

Особливості технології бездротової зарядки

Передача енергії бездротовим шляхом стала можливою завдяки появі в зарядках індукційних котушок. У зарядному пристрої вона виконує роль передавача, а в техніці, що заряджається, - приймача енергії. Для користувача все виглядає дуже просто: треба лише піднести девайс до зарядки, і процес живлення почнеться автоматично.

Можливості бездротових зарядних пристроїв

Більшість сучасних девайсів оснащені індукційною котушкою та підтримують стандарт бездротової зарядки Qi. Новим етапом у розвитку пристроїв стала поява магнітів, що дозволяють фіксувати техніку на зарядній панелі. Саме за таким принципом працює популярна технологія MagSafe, розроблена спеціально для користувачів Apple.

Сьогодні на ринку можна зустріти безліч різних бездротових зарядних пристроїв. Щоб вибрати необхідну модель, варто орієнтуватися на основні характеристики зарядки.

Кількість пристроїв, що заряджаються

Бездротові зарядки у середньому працюють на потужності від 15 до 30 Вт. Різні сучасні моделі розраховані на одночасне живлення від одного до чотирьох девайсів. Наприклад, станція WIWU M8 4 in 1 Wireless Charger може паралельно передавати заряд у смартфон, розумний годинник, навушники та стилус.

Швидкість заряджання

Багато моделей підтримують протоколи швидкого живлення: Quick Charge, Power Delivery, FCP, AFC та інші. Важливо відзначити, що зарядка продемонструє найкращу продуктивність, якщо вона підтримує той самий стандарт швидкого заряджання, що і підключений пристрій.

Конструкція

Одна з найпоширеніших "фішок" зарядок нового покоління - розширена функціональність. Досягається вона завдяки оригінальним конструктивним рішенням. Багато моделей бездротових станцій, крім основної функції, виконують роль зручної підставки, що дозволяє користуватися девайсом безпосередньо під час поповнення заряду.

Сьогодні можна зустріти різні форми зарядок: від пласких "таблеток" до елегантних багаторівневих систем. Девайси на цих станціях можуть розташовуватися по-різному: горизонтально, вертикально, під будь-яким нахилом.

Де купити бездротовий зарядний пристрій?

Широкий вибір якісних товарів за приємною ціною пропонує інтернет-магазин “Іван Чохол”. Замовити модель дуже просто: покупка оформлюється в кілька кліків прямо на сторінці товару. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.

Останні відгуки