Захисне скло для iPhone 15 Pro

Фільтр
Розпродаж
5(34)
1199 ₴ 639 ₴
credit privat 4 credit mono 6
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
5(1)
2199 ₴ 1409 ₴
в ТЦ Олімпійський

Захисне скло для iPhone 15 Про

З кожною новою моделлю айфону бренд Apple продовжує вдосконалювати свій популярний девайс. Проте екран iPhone 15 Pro все ще залишається вразливим до зовнішніх впливів. Від активної експлуатації на ньому з'являються подряпини, щодня дисплей забруднюється. А при падінні телефону оригінальне сенсорне покриття може потріскатись і навіть вийти з ладу.

У сервісах та майстернях ціни на відновлення або заміну екрану досить високі. Набагато вигідніше купити або замовити захисний аксесуар відразу після покупки нового айфона. Чим скло відрізняється від плівки та як вибрати хорошу модель – розберемося далі.

У чому переваги скла?

Мабуть, кожен власник смартфону замислювався про те, що краще купити – плівку або скло. Правильної відповіді немає, адже все залежить від очікувань користувача. І справа не лише у ціні.

Припустімо, вас турбує лише естетичний вигляд айфону 15 про – підтримання чистоти, відсутність відбитків, подряпин тощо. При цьому ви впевнені, що девайс не зазнаватиме падінь і ударів. Тоді для оптимального захисту дисплея достатньо якісної, оригінальної плівки. Якщо ж екран потрібно вберегти від серйозніших пошкоджень, краще купити захисне скло.

Універсальність цього виробу полягає в тому, що воно виконує два завдання – попереджає косметичні дефекти (як плівка) та береже від критичних поломок. Від випадкового падіння не застрахований жоден смартфон і першою від зіткнення завжди страждає сенсорна панель. Допомогти в такому разі може лише скло.

На що звернути увагу перед тим, як замовити скло?

Вибираючи аксесуар для iPhone 15 Pro, ми перш за все дивимося на ціну та захисні властивості. Проте, розмір та форма виробу – теж важливі. Перший говорить про сумісність протектора із моделлю айфону. А особливості структури свідчать, наскільки зручним виріб буде у використанні.

Аксесуари можуть створюватись під оригінальні параметри конкретного пристрою. Також є універсальні варіанти, які можна замовити, орієнтуючись тільки на розмір дисплея. На сайті "Іван Чохол" дізнатися про сумісність скла можна із назви товару.

Щільно прилягають та ефективно захищають екран вироби із закругленими краями. Це моделі із позначеннями від 3D до 10D. Такі аксесуари зливаються з лицьовою стороною iPhone 15 Pro без люфтів, детально повторюючи її вигини.

Оригінальні варіанти захисного скла

В інтернет каталозі “Івана Чохла” – оригінали перевірених виробників та різноманітний вибір. Зокрема – протектори для екрану iPhone 15 Pro.

  • Upex 3D. Закруглені грані повторюють лінії передньої панелі айфона 15 про, надійно захищаючи її краї. Аксесуар вартий того, щоб його замовити: бездоганну якість тут доповнює приємна ціна.

  • Wozinsky Nano Flexi. Це гібридна модель – вона гнучка та міцна водночас. Завдяки еластичності виріб менш схильний до розтріскування від ударів.

  • Hofi Anti Spy. Особливість цього захисту – збереження приватності. Протектор приховує від допитливих очей інформацію на дисплеї. Зображення бачить лише користувач.

Як придбати гарний аксесуар?

Замовити оригінальний товар у нашому магазині нескладно. Знайомтеся з позиціями каталогу, заходьте на сторінку моделі, що сподобалася, і натискайте кнопку "купити". На Вас чекають простий алгоритм оформлення замовлення та зручні варіанти оплати. Магазин відправляє покупки по Україні (доставка здійснюється поштою).

Купуйте якісний товар за оптимальною ціною в "Івані Чохлі"!

Останні відгуки