Захисне скло для iPhone 15 Pro Max

Фільтр
Розпродаж
5(30)
1199 ₴ 639 ₴
credit privat 4 credit mono 6
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
5(4)
2199 ₴ 1409 ₴
На складі в Україні

Захисне скло для iPhone 15 Про Макс

Яким би сучасним та якісним не був смартфон, для оптимальної роботи йому необхідний додатковий захист. Айфон 15 Про Макс – не виняток. Екран флагманського продукту Apple дивує технічними характеристиками: надзвичайна яскравість, покращене зображення, витончена ультратонка рамка в 1,55 мм. Тим важливіше захистити такий цінний елемент від зовнішніх впливів.

Розберемося, як купити гарний протектор на сенсорну панель iPhone 15 Pro Max.

Чим захистити екран – склом чи плівкою?

Це питання викликає сумніви чи не в кожного другого користувача. Так, оригінальна плівка за ціною буває дешевшою за брендове скло. Але який із цих аксесуарів краще справляється із захисною функцією?

Плівка дає базову протекцію екрану – захищає від тертя, підтримує чистоту покриття. Виріб варто замовити і тому, що він запобігає виникненню подряпин. Під захисною плівкою сенсорна панель збереже первісний вигляд, навіть якщо айфоном 15 про макс будуть користуватися багато років.

Проте у разі падіння телефону плівка безсила. Уникнути появи тріщин та поломок можна лише завдяки склу. Головне завдання цього аксесуара – зміцнити дисплей, зробити передню панель ударостійкою. Коли смартфон падає з висоти або вдаряється, протектор бере на себе силу зіткнення. А оригінальне сенсорне покриття iPhone 15 Pro Max залишається неушкодженим під захисними шарами.

Як вибрати захисне скло?

Перш ніж купити або замовити аксесуар для айфон 15 про макс, уважно перевірте його сумісність із пристроєм. В інтернеті зазвичай інформація про відповідність є в назві або характеристиках товару.

Особливу увагу варто приділити моделям типу 3D та вище. Ці вироби детально повторюють оригінальну форму дисплея з його вигинами. Логічно, що таке скло надійніше тримається на лицьовій панелі та щільніше закриває краї.

Прихильники плівки часто висловлюються проти скла через зниження чутливості екрана. Щоб уникнути такої проблеми, купіть ультратонкий загартований протектор. Він збереже відгук сенсора та оригінальну передачу кольору, при цьому надійно захищаючи дисплей від пошкоджень.

Вибирати захисний аксесуар слід не лише з урахуванням привабливої ​​ціни. Іноді краще замовити дорожчий варіант, щоб у майбутньому не довелося платити за "оживлення" iPhone 15 Pro Max.

Варіанти, що варті уваги

Приємна особливість нового скла в тому, що багато виробів виконують додаткові задачі. Ту чи іншу модель замовляють не лише через міцність чи вигідну ціну. Вирішальним чинником стає, наприклад:

  • Антиблікове покриття. Відблиски на дисплеї заважають повноцінно використовувати айфон 15 про макс у яскраво освітлених приміщеннях або на сонці. Виріб із матовим шаром нейтралізує відблиски.

  • Функція "антишпигун". Корисна для користувачів, які піклуються про захист особистих даних. Аксесуар затемнює екран, коли на нього дивляться збоку. Яскравий взірець такого протектора – Upex Anti-Peeping.

  • Гібридна структура. Ці вироби наділені гнучкістю плівки, хоча за міцністю не поступаються класичному склу. Вони дивують високою стійкістю до ударів через еластичність. Один із варіантів за приємною ціною – Wozinsky Flexi Nano.

Де купити оригінальний захист на iPhone 15 Pro Max?

Замовте оригінал від перевіреного виробника у магазині “Іван Чохол”! На сайті регулярно влаштовують розпродажі з вигідним зниженням цін. Чи це не найкращий шанс купити якісний аксесуар для айфона 15 про макс? Доставка замовлень здійснюється у всі міста України.

Останні відгуки