Чохли для MacBook Pro 14 M1 | M2 | M3 (2021-2023)

Фільтр
Розпродаж
2219 ₴ 1479 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
2219 ₴ 1479 ₴
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
2219 ₴ 1479 ₴
в ТЦ Олімпійський
5(1)
2534 ₴ 1689 ₴
На центральному складі
Розпродаж
5(2)
2024 ₴ 1349 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Україні
1479 ₴
На складі в Україні
1479 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
5(5)
5499 ₴ 4159 ₴
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
1199 ₴ 799 ₴
credit privat 2 credit mono 3
На складі в Україні

Найчастіші запитання по товару - чохли для MacBook Pro 14 M1 (2021).

» Яка ціна на чохли для MacBook Pro 14 M1 (2021)?

Ціни на чохли для MacBook Pro 14 M1 (2021) в нашому магазині від 729 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

Де купити чохли для MacBook Pro 14 M1 (2021)?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити чохол для MacBook Pro 14 M1 (2021) в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

Чохли для MacBook Pro 14 M1 | M2 | M3 (2021-2023) – практичний захист для техніки Apple

Американська компанія впроваджує власні новітні розробки в кожен прототип вироблених електронних пристроїв, часто модернізує техніку, що вже вийшла, випускаючи її з поліпшеними характеристиками, але в звичному виконанні. MacBook Pro 14 – відмінний тому доказ. Ноутбук було представлено у період 2021-2023 років у трьох модернізаціях: на базі фірмових чіпів Apple M1 | M2 | M3. Яку б модель MacBook Pro 14 ви не купили, важливо подбати про безпечну експлуатацію пристрою. Так як діагональ залишилася в колишньому розмірі, можна вибрати універсальний чохол серед великої різноманітності пропозицій.

Види чохлів для MacBook Pro 14, їх конструктивні та функціональні показники

Виробники аксесуарів для мобільної техніки враховують потреби користувачів MacBook Pro 14, пропонуючи чохли різних форм-факторів, з різних матеріалів, у різноманітності конструктивних та колірних варіацій. Враховуючи високу ціну ноутбука, чохол - це вкладення в захист від будь-яких неприємностей, що можуть спричинити дорогий ремонт. Власникам залишається вибрати модель захисного аксесуару для MacBook Pro 14, відповідно до мети використання:

  • чохол-конверт – позиціонується як виріб для зберігання та транспортування Макбука. Може бути виконаний зі шкірзамінника або фетру, як застібка виступають кнопки, гумки, липка стрічка, блискавка. Розташування – вертикальне та горизонтальне;

  • чохол-папка має однакове призначення з першою моделлю, що дозволяє уникнути дрібних косметичних недоліків корпусу при частому переміщенні ноутбука. Зовні має схожість із виробом для зберігання паперів, часто фіксується на магнітну стрічку;

  • накладка – складається з двох частин, які кріпляться на нижню та верхню кришку MacBook Pro 14, пропонується як у кольоровому, так і прозорому виконанні, як стандартна та протиударна модель. Відмінно підходить для роботи, так як нижня накладка має вентиляційні отвори, вирізи під слоти, деякі моделі мають висувні ніжки для розташування гаджета під кутом.

Усі захисні вироби однаково добре підходять для моделей M1 M2 | M3, 2021-2023 років випуску, забезпечуючи ідеальну посадку та практичність у користуванні.

Важливість наявності чохла для MacBook Pro 14

При постійній роботі за ноутбуком неминуче виявляються сліди експлуатації. Навіть якщо власник MacBook Pro 14 дуже акуратний, то часті контакти з іншими предметами призводять до втрати зовнішньої привабливості пристрою. Але це лише незначні дефекти, які не впливають на працездатність техніки Apple. Куди гірше випадково впустити Макбук, що з великою ймовірністю пошкодить внутрішню "начинку". Важливо пам'ятати, що ціна чохла в десятки разів нижча за чек за заміну пошкоджених комплектуючих, якщо не враховувати повний вихід з ладу. Саме тому чохол такий важливий для MacBook Pro 14:

  • збереже корпус у презентабельному оригінальному вигляді;

  • захистить від пошкоджень унаслідок падінь;

  • позбавить подряпин, потертостей, відбитків пальців;

  • забезпечить комфорт використання та транспортування пристрою.

В інтернет-магазині "Іван Чохол" представлені найкращі варіанти захисних аксесуарів від відомих виробників, якість продукції яких перевірена на практиці. Це чохли, які будуть надійно виконувати свою функцію за будь-яких умов. У нас часто передбачені акції, що дозволить зробити вам вигідну покупку. Чохол для MacBook Pro 14 можна купити як у нашому магазині в Києві, так і на сайті з доставкою по Україні.

Останні відгуки