Знайомимо наших улюблених клієнтів з брендом Spigen! Скористайся промокодом SPGN5 та отримай знижку 5%🔥

Захисне скло для iPhone 14 Plus

Фільтр
Розпродаж
5(118)
1199 ₴ 669 ₴
credit privat 4 credit mono 6
в ТЦ Олімпійський
Новинка
449 ₴
На складі в Україні
Новинка
449 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
5(1)
799 ₴ 449 ₴
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
5(2)
1099 ₴ 699 ₴
credit privat 3 credit mono 5
в ТЦ Олімпійський

Найчастіші запитання по товару - захисне скло для iPhone 14 Plus.

» Яка ціна на захисне скло для iPhone 14 Plus?

Ціни на захисне скло для iPhone 14 Plus в нашому магазині від 499 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити захисне скло для iPhone 14 Plus?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити захисне скло для iPhone 14 Plus в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

Захисне скло для iPhone 14 Плюс

Серія смартфонів iPhone 14 Plus - це довгоочікуване оновлення легендарних телефонів від компанії Apple. Стильні, продуктивні та неймовірно красиві – ці гаджети вже стали бажаними продуктами користувачів.

Незважаючи на застосування сучасних технологій, навіть такі гаджети уразливі перед суворими умовами щоденної експлуатації. Дрібні потертості та подряпини на екрані здатні зіпсувати враження від довгоочікуваної покупки. Для цього передбачені спеціальні аксесуари – захисне скло.

Чому варто купити захисне скло для iPhone 14?

Айфон хоч і виконаний за сучасними технологіями, але щоденна експлуатація неминуче позначається на оригінальному вигляді. Особливо це стосується дисплейних модулів, які найбільш схильні до пошкоджень. Чутлива матриця просто не призначена для механічних навантажень, без яких у звичайному житті не обійтися. Незважаючи на застосування твердих заводських покриттів, дисплей постійно знаходиться в зоні ризику. Заміна даного елемента в лінійці Плюс проблематична і коштуватиме власнику велику ціну.

Найбільш типовими ушкодженнями екрана є:

• природні потертості у вигляді павутиння;

• подряпини, що виникли внаслідок контакту з гострими предметами;

• тріщини та критичні ушкодження, які можуть бути наслідком сильних ударів та падінь.

З кожним поколінням оригінальні модулі вдосконалюються та доповнюються захисними елементами. Однак це не є виходом із ситуації. Дефектний дисплей відразу впадає у вічі і псує сприйняття гаджета. Розбиті матриці однозначно підлягають заміні - експлуатація такого елемента і далі позначається на зручності та термін служби всього телефону (наприклад, попадання вологи всередину корпусу).

Найбільш практичним способом зберегти свій телефон є використання захисних зовнішніх стекол. Навіть у разі їх пошкодження, деталь убереже дорогий модуль від критичних проблем, а їх ціна на порядок нижча за вартість нового екрану.

Яке скло вибрати для iPhone 14 Плюс?

Ці аксесуари можна розділити на кілька основних категорій:

• тонкі полімерні поверхні;

• загартоване скло;

• міцні пластикові панелі.

Тонкі плівки ідеально підходять для базового захисту. Вони добре захищають екран від потертостей і подряпин, наклеїти їх можна навіть у домашніх умовах. Однак у разі сильних впливів ці аксесуари не захистять - необхідно вибирати більш стійкі панелі.

Гартоване скло та пластикові поверхні добре поглинають удари. Вони досить міцні, щоб перенести навантаження у вигляді падіння з висоти людського зростання. Їхня головна характеристика – твердість. Завдяки цьому ці панелі спокійно витримують уколи гострими предметами, гасять енергію ударів тощо. Довговічність цих аксесуарів також на висоті – скло підлягає заміні лише в тому випадку, якщо почне тріскатись. До цього часу воно зберігає свої характеристики.

Сучасні захисні матеріали мають низку інших властивостей. Серед них:

• водовідштовхувальне покриття;

• антимікробний шар – перешкоджає розмноженню шкідливих організмів у середовищі поту та грядки на поверхні;

• скла з секретним покриттям – пропускають світло лише під певними кутами, тим самим ускладнюючи можливість стороннім підглянути інформацію на матриці.

Дані параметри відносяться до додаткових і підбираються користувачами індивідуально під свої вимоги.

Купити захисне скло для iPhone в Іван Чохол™

Онлайн магазин Іван Чехол пропонує низку сучасних захисних аксесуарів на лінійку iPhone 14 Plus. Користувач може вибрати потрібний товар серед таких перевірених брендів, як Belkin, Spigen та інших.

У нас клієнт отримує:

• лише оригінальну продукцію;

• широкий вибір скла з різними характеристиками;

• підтримку консультантів, які завжди дадуть відповіді на запитання;

• вигідну цінову політику.

Щоб купити товар, достатньо оформити заявку на сайті.