Чохли для MacBook Pro 16 M1 | M2 | M3 (2021-2023)

Фільтр
Розпродаж
2219 ₴ 1479 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
2219 ₴ 1479 ₴
в ТЦ Олімпійський
2534 ₴ 1689 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
5(2)
2024 ₴ 1349 ₴
На центральному складі
Розпродаж
5(1)
2024 ₴ 1349 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
5(4)
2024 ₴ 1349 ₴
На центральному складі
1369 ₴
На складі в Україні

Найчастіші запитання по товару - чохли для MacBook Pro 16 M1 (2021).

» Яка ціна на чохли для MacBook Pro 16 M1 (2021)?

Ціни на чохли для MacBook Pro 16 M1 (2021) в нашому магазині від 729 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

Де купити чохли для MacBook Pro 16 M1 (2021)?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити чохол для MacBook Pro 16 M1 (2021) в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

Чохли для MacBook Pro 16 M1 | M2 | M3 (2021-2023) – надійний захист + стильний аксесуар

MacBook Pro 16 створений для найскладніших завдань, тому його вибирають користувачі,які мають справу з великими обсягами даних. Це ноутбук з неперевершеною продуктивністю та автономністю роботи, першокласною графікою, потужною системою охолодження та витонченим дизайном. Це стосується всіх конфігурацій, що вийшли у період 2021-2023 років, на фірмових чіпсетах Apple M1 | M2 | M3 відповідно. Несуттєва різниця лише в обсязі оперативної пам'яті та кількості ядер. Флагманська техніка з такими вражаючими показниками вимагає високоякісного захисту, з чим найкраще впорається якісний чохол.

Конструктивні особливості та переваги чохлів для MacBook Pro 16

MacBook Pro 16 відрізняється екраном з найбільшою діагоналлю серед ноутбуків усіх лінійок від Apple - 16,2″, що поряд із графічним процесором нового покоління Liquid Retina XDR забезпечує неймовірні можливості для ємнісних робіт та перегляду контенту. Так як дисплей є найбільш вразливою деталлю, особливо важливо захистити верхню кришку пристрою. MacBook Pro 16 на базі M1 M2 | M3 зазнав змін у "начинці", але зберіг зовнішні розміри, тому чохол можна легко купити для будь-якого року випуску даної моделі.

Це може бути чохол-конверт, папка або накладка, все залежить від того, з якою метою буде використано аксесуар – для транспортування чи роботи. Яким би не був ваш вибір, важливо пам'ятати, що чохол для MacBook Pro 16 за доволі доступною ціною позбавить багатьох проблем, зокрема від дорогого ремонту:

  • захистить від потертостей та подряпин, які можуть з'явитись на поверхнях корпусу при активному використанні;

  • зменшить ризик серйозно пошкодити ноутбук при ударі або падінні, приймаючи удар на себе та пом'якшуючи його силу;

  • перешкодить проникненню вологи та пилу всередину корпусу, поломки MacBook Pro 16 внаслідок засмічення.

Важливо підібрати аксесуар, який не перестане виконувати свої функції тривалий час, зберігаючи зовнішню привабливість. Тому краще акцентувати увагу на якісних чохлах для MacBook Pro 16, які відрізняються надійністю та зносостійкістю. Як правило, такими показниками наділені вироби від визнаних на ринку аксесуарів брендів, продукція яких ретельно протестована і не вимагає доказів якості.

Вибір чохлів для MacBook Pro 16 в інтернет-магазині "Іван Чохол"

Найкращі варіанти захисту для флагманської техніки Apple зібрані на нашому сайті. Ми спеціалізуємося на аксесуарах для електронних пристроїв всіх популярних виробників, тому у нас можна легко купити гідний чохол для MacBook Pro 16, який:

  • гарантує ідеальну посадку згідно з параметрів ноутбука;

  • забезпечує надійний захист від дрібних дефектів та серйозних пошкоджень;

  • дає можливість з комфортом працювати з пристроєм та подорожувати з ним.

Широке розмаїття форм-факторів та колірних варіацій дозволить вибрати найбільш привабливий варіант захисту для MacBook Pro 16 як з практичного боку, так і зовнішнього виконання. Також у нашому інтернет-магазині часто передбачені акції, тому поспішайте купити хороший чохол за вигідною ціною та забезпечте флагманській техніці безпеку експлуатації, де б ви не знаходилися – вдома, в офісі чи подорожі. Доставку аксесуарів здійснюємо по Києву кур'єром, а також в інші міста України поштовими перевізниками.

Останні відгуки