Захисне скло для iPhone 15 Plus

Фільтр
Розпродаж
1199 ₴ 639 ₴
credit privat 4 credit mono 6
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
2199 ₴ 1409 ₴
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
2099 ₴ 1349 ₴
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
Товар з Європи
2099 ₴ 1399 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі

Захисне скло для iPhone 15 Плюс

Екран – одна з найдорожчих і крихких деталей в айфон 15 плюс. Не дивно, що виробники радять замовляти скло або плівку для захисту дисплея.

Сенсорна панель перебуває у постійній експлуатації. Сотні разів на день її торкаються пальцями або стилусом. При падінні телефону саме екран першим зазнає пошкоджень. Сильний удар може призвести до тріщин або виходу з ладу. Щоб уникнути незворотних наслідків, необхідно купити гарний захист.

Які проблеми вирішує захисне скло?

Скло забезпечує комплексну протекцію передньої панелі смартфона Apple. Воно багаторазово зміцнює екран iPhone 15 Plus, роблячи його невразливим до ударів. Так, аксесуар може розбитися через сильне зіткнення. Але лицьова частина айфону 15 плюс при цьому залишиться цілою. Погодьтеся, ціна нового скла (навіть оригінального та дорогого) – набагато нижча, ніж ремонт або заміна дисплея.

Крім тріщин та поломок, протектор оберігає сенсорну панель від пилу, брудних розводів, відбитків пальців. А загартовані моделі запобігають появі подряпин як на екрані, так і на власній поверхні. Захисний аксесуар робить дисплей приємнішим на дотик, а зображення на ньому – чистішим. Придбати протектор варто хоча б задля комфорту користування.

Який аксесуар вибрати?

Принадність сучасного вибору захисного скла – у різноманітності варіантів. Кожен користувач може купити виріб, що точно відповідає його індивідуальним вимогам. Серед оригінальних різновидів:

  • Антишпигун. Аксесуар захищає айфон 15 плюс не лише від пошкоджень, а й від допитливих очей. Скло затемняє зображення під кутом, тому лише користувач може бачити зображення.

  • Антиблікове. Нейтралізує яскраві відблиски, які так набридають під час користування смартфоном. Все завдяки оригінальному матовому покриттю, що розсіює світлові промені.

  • Гібридне. Вважається найбільш ударостійким та довговічним. Невразливість досягається шляхом підвищення гнучкості. Еластичне захисне скло краще поглинає удар та рідше тріскається.

Цікаві моделі для iPhone 15 Plus

Бажаєте клеїти виріб самостійно, в домашніх умовах? Тоді варто купити модель із монтажною рамкою. Серед хороших оригінальних продуктів – Glas.tR EZ Fit Clear від Spigen та Screen Shield від ESR. Цінуєте зручність? У такому випадку краще замовляти виріб зі скошеними краями, як в UltraGlass від Belkin (товар приваблює й невисокою ціною).

Також не варто забувати про ступінь загартування скла. Показник 9Н свідчить про максимальну твердість та зносостійкість аксесуара. Один з оптимальних варіантів – Dux Ducis Tough Screen. Модель варто замовити через гарну якість та приємну ціну.

Купити захисне скло для iPhone 15 Plus в "Івані Чохлі"

Магазин дає гарантію на приємний шопінг в інтернеті! Купіть оригінальний товар для айфону 15 плюс за помірною ціною!

Замовити продукцію можна у будь-який населений пункт України. У Києві замовлення розвозить кур'єрська доставка. Також у столиці покупку можна забрати самостійно.