Пускозарядні пристрої (Бустери)

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - пускозарядні пристрої (бустери).

» Яка ціна на пускозарядні пристрої (бустери)?

Ціни на пускозарядні пристрої (бустери) в нашому магазині від 2439 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити пускозарядний пристрій (бустер)?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити пускозарядний пристрій (бустер) в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

Бустер – надійне джерело енергії для вашого авто

Пусковий пристрій для авто має бути в арсеналі кожного водія. Бустер стане незамінним джерелом енергії, коли двигун машини “відмовляється” запускатися через несправність акумулятора. Портативний пусковий пристрій може знадобитися, коли штатна батарея зносилася або стався витік в електричній системі транспорту. Також аксесуар стане у нагоді при переохолодженні автомобіля.

Сучасний ринок представлений великою кількістю варіантів бустера. Розберемося детальніше в особливостях та характеристиках цього аксесуара.

Як обрати пусковий пристрій для авто?

Стандартний бустер має вигляд компактної батареї з дротами та затискачами типу “крокодил” для під’єднання до акумулятора транспортного засобу.

Щоб обрати пусковий пристрій для авто, варто ретельно вивчити його технічні та конструктивні параметри, а також порівняти їх із характеристиками машини.

Пусковий струм

Вибір бустера за цим параметром залежить від компресії та об’єму двигуна внутрішнього згоряння. Наприклад, для бензинового мотору на півтора-два літри слід використовувати пусковий пристрій на 200–400 А. А от дизельний двигун на два літри потребує бустера з пусковим струмом не менше 500 А.

Вихідна напруга

Тут все просто: вихідна напруга пускового пристрою для авто має бути такою ж, як у двигуні авто. Тобто, для легковиків – 12 В, для універсальних та вантажних автівок – 12 та 24 В.

Місткість

Надважливий параметр, від якого залежить час автономної роботи бустера. Для легкових та універсальних автомобілів з двигуном на 12 В підійде пусковий пристрій ємністю 10000 мАг. Звісно, чим більший цей показник, тим краще, тому можна сміливо обирати й об’ємніші моделі. Наприклад, Baseus Starter Jump із місткістю 20000 мАг здатен запустити двигун авто понад 60 разів.

Конструкція

Другорядним, але також важливим показником якості аксесуара є його габарити та форма. Для зручного транспортування пусковий пристрій має поміщатися у бардачку авто. Компактність моделі буде особливо актуальною, якщо бустер використовують як повербанк для мобільних девайсів.

Вивчаючи асортимент, звертайте увагу й на затискачі. “Крокодили” мають бути достатньо масивними й міцними, щоб надійно тримати клеми. Досвідчені користувачі вважають найкращими затискачі з латуні або міді.

Додаткові елементи

Щоб забезпечити ефективну роботу та довговічність бустера, сучасні виробники оснащують моделі додатковими елементами:

  • LED-індикатор. Це інформаційний екран, розміщений на корпусі пускового пристрою. На ньому в режимі реального часу відображаються дані про роботу та залишок заряду в портативному акумуляторі.

  • Панель управління. Додаткові кнопки дозволяють контролювати роботу бустера та перемикатися між режимами.

  • Розумна мікросхема. Система захисту вбереже пусковий пристрій для авто від температурних перепадів, коротких замикань і перезаряджання.

  • Зарядні інтерфейси. Додаткові порти дозволяють використовувати бустер як портативне джерело енергії для ноутбуків, телефонів, планшетів та іншої техніки.

  • Освітлення. Вбудований ліхтарик робить зручнішими маніпуляції з бустером.

Пусковий пристрій для авто: вибір від “Івана Чохла”

Підібрати якісний бустер за помірною ціною можна у “Івана Чохла”. Замовте модель в режимі онлайн, натиснувши “купити” на сторінці товару. Команда нашого магазину подбає про оперативне відправлення продукції у будь-який населений пункт України. Жителі Києва можуть здійснити покупку офлайн або забрати персональне замовлення у пункті видачі.

Останні відгуки