Мережеві подовжувачі

Фільтр
Розпродаж
5(342)
1199 ₴ 849 ₴
credit privat 2 credit mono 3
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
5(705)
999 ₴ 699 ₴
credit mono 3
На складі в Україні
Розпродаж
5(67)
1599 ₴ 1229 ₴
credit privat 2 credit mono 3
На центральному складі
Розпродаж
5(33)
1599 ₴ 1179 ₴
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
5(18)
999 ₴ 699 ₴
credit mono 2
На центральному складі
759 ₴
credit mono 3
На складі в Україні
Розпродаж
5(9)
2144 ₴ 1429 ₴
credit privat 2 credit mono 3
На складі в Україні
Розпродаж
5(13)
1099 ₴ 789 ₴
На складі в Україні

Найчастіші запитання по товару - мережеві подовжувачі.

» Яка ціна на мережеві подовжувачі?

Ціни на мережеві подовжувачі в нашому магазині від 699 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити мережеві подовжувачі?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити мережевий подовжувач в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

Мережевий подовжувач: гаджет, що розширює можливості

Не вистачає розеток, щоб одночасно підключити декілька необхідних пристроїв? Вирішити цю проблему допомагає мережевий подовжувач. З ним ви значно оптимізуєте побутовий простір та забезпечите ефективну роботу всіх електричних приладів.

На сучасному ринку можна зустріти безліч варіантів мережевих подовжувачів, різних за конструкціями та варіантами підключень. Як обрати пристрій, що підійде саме вам, та які моделі пропонує “Іван Чохол”, – розглянемо нижче.

Особливості вибору

Перед покупкою мережевого подовжувача варто розібратися, які параметри впливають на вибір.

  1. Розетки. Кількість гнізд – головна характеристика, що вказує на технічні можливості гаджету. Популярні моделі мережевих подовжувачів, як правило, оснащені одною-шістьма розетками. Фахівці рекомендують брати мережевий фільтр “із запасом”: гнізд має бути більше, ніж приладів, що підключаються. Це забезпечить ефективну роботу та вбереже пристрої від виходу з ладу.

  2. USB-порти. Реагуючи на потреби користувачів, більшість виробників почали оснащувати сучасні мережеві подовжувачі популярними інтерфейсами. Таке рішення значно спрощує життя юзера, адже дозволяє під’єднувати зарядні кабелі без застосування адаптерів.

  3. Безпека. Різноманітні несправності електромережі, як-от стрибок напруги, можуть негативно відобразитися на роботі пристроїв. Щоб бути впевненим у безпеці техніки, слід придивитися до мережевих подовжувачів із функцією захисту.

  4. Вихідний струм. Щоб забезпечити роботу потужної техніки, варто орієнтуватися на моделі з вихідним струмом 12 А. Для менш габаритних пристроїв підійдуть фільтри на 2,4 –10 А.

Асортимент мережевих подовжувачів у магазині “Іван Чохол”

Магазин пропонує широкий вибір якісних гаджетів від перевірених брендів. Зокрема:

  • LDNIO. Компанія випускає багатофункціональні мережеві подовжувачі з широкими можливостями підключень. Наприклад, модель SC10610 має цілих десять гнізд, а SE3631 обладнаний трьома розетками та шістьма портами USB.

  • Belkin. Популярний американський бренд славиться прогресивними технологіями. Мережеві подовжувачі Belkin – це компактні ергономічні прилади, що вирізняються високою якістю збірки. Найкомпактніша модель оснащена захистом від перенапруги та має два зарядні порти, розетку і LED-індикатор.

  • Baseus. Бренд є одним з лідерів на світовому ринку електроніки. Його мережевий подовжувач PowerCombo поєднує в собі функції розгалужувача та зарядного адаптера. Компактний портативний гаджет стане незамінним аксесуаром у тривалих подорожах.

Мережевий подовжувач: купити у магазині “Іван Чохол”

Оптимальні ціни та якісні товари чекають на клієнтів “Івана Чохла”. Здійснити вдалу покупку можна з будь-якої точки України, оформивши онлайн-замовлення на сайті. Жителів Києва запрошуємо відвідати наш магазин у ТЦ “Олімпійський” (вул. Велика Васильківська, 72).

Хочете дізнатися додаткову інформацію щодо покупки? Наші консультанти дадуть відповідь на всі запитання.

Останні відгуки