Колекції Crossbody Case

Фільтр
Розпродаж
5(12)
899 ₴ 462 ₴
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
5(24)
599 ₴ 339 ₴
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
5(23)
899 ₴ 494 ₴
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
5(1)
1099 ₴ 612 ₴
в ТЦ Олімпійський
5(10)
599 ₴ 339 ₴
в ТЦ Олімпійський
599 ₴ 339 ₴
в ТЦ Олімпійський

Crossbody Case – стильний та практичний захист на шнурку

Коли справа стосується захисту та зручності вашого смартфона, вибір чохла Crossbody з ремінцем стає важливим рішенням. Цей аксесуар не тільки забезпечує надійний захист пристрою від пошкоджень, але й додає стиль та функціональність у ваш повсякденний образ. Поєднання практичності, елегантного дизайну та зручності носіння робить чохол Crossbody на шнурку незамінним для тих, хто цінує комфорт та безпеку свого гаджета у будь-якій ситуації.

Чохол на шнурку: який виберіть ви?

Чохол з ремінцем дуже практичний у використанні. Носити в ньому смартфон можна не тільки як Crossbody, а й на шиї, одному плечі, а також на зап'ясті або просто в руці. Такі способи носіння забезпечують безпеку для пристрою і гарантують, що він не вислизне з рук. До того ж, сам аксесуар можна легко замінити іншим, залишивши при цьому колишній чохол на шнурку. З ремінцем телефон набуває сучасного вигляду, адже це стильна деталь, що стане родзинкою вашого образу. Наш інтернет-магазин підготував безліч колекцій з ремінцями, які можна використовувати з чохлами серії Crossbody Case:

  • Perle – ланцюжок, що складається з декоративних елементів, які надають вишуканого вигляду, може бути закріплений як за допомогою карабінів з боків чохла, так і за допомогою циліндра посередині;

  • Harness – широкі ремені з посиленими карабінами для більшої надійності, представлені у широкій колірній варіації;

  • Twine with Cylindre – варіант на шнурку з металевими наконечниками, складений вдвічі з регульованою, має одну точку кріплення;

  • Aide with Cylindre – схожа модель з ремінцем із міцного текстилю, також регулюється;

  • Twine with Accrocher – нейлоновий виріб із двома карабінами для фіксації на крайніх точках чохла на шнурку;

  • Aide with Accrocher – аналогічний варіант з ремінцем із текстилю з можливістю регулювання довжини;

  • Cavo Corto with Cylindre – колекція коротких виробів для носіння на зап'ясті з циліндром для встановлення у футляр;

  • Cavo Lungo with Cylindre – подовжений варіант моделі на шнурку з регульованою довжиною;

  • Cardone - має два варіанти кріплення, але підходить тільки для чохлів Upex Crossbody Hybrid з кріпленням Cylindre.

Враховуючи особливості чохлів на шнурку, слід врахувати, що вироби не варто використовувати з м'якими силіконовими кейсами, а отвір під систему Cylindre з ремінцем має становити щонайменше 14 мм.

Вибір Crossbody Case з ремінцем в інтернет-магазині "Іван Чохол"

Ми зібрали в одному каталозі сотні змінних аксесуарів для чохлів Crossbody за привабливими цінами, щоб телефон на шнурку забезпечував вам свободу дій, а вашому смартфону – безпеку. Це вироби з різним способом кріплення, зовнішнім виконанням, колірною різноманітністю, але з високим ступенем надійності та якості. Це дозволить вам мати не тільки один чохол Crossbody з ремінцем, а й купити кілька виробів на заміну. Доставка футлярів на шнурку та аксесуарів до них здійснюється по всьому Києву та Україні.

Останні відгуки