Підставки для Macbook

Фільтр
Розпродаж
5(3)
1899 ₴ 1419 ₴
credit mono 2
На складі в Україні
Розпродаж
5(55)
4499 ₴ 2999 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Україні
Розпродаж
5(1)
2499 ₴ 1899 ₴
credit mono 2
На складі в Україні
1055 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
5(32)
1499 ₴ 999 ₴
credit mono 2
На центральному складі
639 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі
1949 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі

Найчастіші запитання по товару - підставки для Macbook.

» Яка ціна на підставки для Macbook?

Ціни на підставки для Macbook в нашому магазині від 659 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

Де купити підставки для Macbook?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити підставку для Macbook в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо її в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

Підставка для Макбук

Підставка для Apple MacBook допомагає організувати робоче місце так, щоб досягти найбільшого комфорту для користувача. Вільного простору спочатку не дуже багато, на столі стоїть кілька моніторів, комп’ютер, багато документів, папок, книг? Якщо вам знайома ця ситуація хоча б частково, розумієте, наскільки важливою є ергономічність робочого місця. Док станція для Apple MacBook гарний помічник і відмінно справляється з такими викликами. Пропонуємо подивитися підставки у нашому каталозі та вибрати найоптимальнішу модель для mac. Перш ніж купувати хороший аксесуар, варто ознайомитися з різними моделями, врахувати всі особливості док станцій, порівняти відгуки покупців і купити саме підходящий товар для для макбука.

На що варто звернути увагу перед купівлею док станції для макбука:

- Стійкість утримувача.

В основному підставки для mac мають широку і стійку алюмінієву платформу з силіконовими вставками, що не ковзають, на всіх точках фіксації вашого пристрою. Ваш macbook буде щільно закріплений і не зміститься в жодну зі сторін.

- Регульований кут нахилу.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити підставку для macbook, де 5 і більше кутів нахилу, які легко регулюються.

- Портативність стійки.

Підставка для макбук дуже просто складається в легку та тонку пластину, вона займає мало місця і ви завжди зможете взяти її з собою на роботу чи подорож.

- Міцний матеріал

Ринок пропонує різні матеріали підставок: метал, пластик, дерево

- Кількість USB-ПОРТІВ

В асортименті є моделі док-станцій з наявністю USB портів.

- Наявність додаткових роз'ємів

У нашому інтернет магазині представлені док станції, які оснащені такими роз'ємами: Card-reader, USB, Micro USB та інші.

- Запобігає перегріву.

Охолодження для макбука дуже важливе, це впливає на працездатність та довговічність самого macbook.

- Універсальність.

Стійка підходить для ноутбука та для планшета. Може бути горизонтальною чи вертикальна.

Вибір підставок для Macbook

У нас у магазині можна купити моделі із вбудованою зарядкою для швидкого приєднання гаджетів. Іноді виробники передбачають отвори кабелів для налагодження підключення інших електронних пристроїв. Підставки виготовляють горизонтальними та вертикальними. Вертикальні підставки для MacBook більше підходять для зберігання ноутбука у вільний від роботи час. Гаджет при цьому займає ще менше місця, ніж при встановленні на горизонтальній основі. Якщо виникли труднощі при виборі док станції для mac, наші менеджери проконсультують і порадять кращі підставки для Macbook в залежності від цілей використання, моделі ноутбука та бажаних додаткових функцій. Придбати вертикальні підставки можливо за приємними цінами з доставкою по Україні.

Останні відгуки