0 800 210 973

Ремінці Alpine Loop

Фільтр
Розпродаж
959 ₴ 639 ₴
credit privat 3 credit mono 4
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
5(45)
959 ₴ 639 ₴
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
959 ₴ 639 ₴
credit privat 3 credit mono 4
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
5(25)
959 ₴ 639 ₴
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
959 ₴ 639 ₴
credit privat 3 credit mono 4
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
5(41)
959 ₴ 639 ₴
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
959 ₴ 639 ₴
credit privat 3 credit mono 4
в ТЦ Олімпійський
Розпродаж
5(16)
959 ₴ 639 ₴
На центральному складі

Найчастіші запитання по товару - ремінці Alpine Loop.

» Яка ціна на ремінці Alpine Loop?

Ціни на ремінці Alpine Loop в нашому магазині від 1059 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити ремінці Alpine Loop?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити ремінець Alpine Loop в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

Ремінці Alpine Loop: надійність і стиль в кожній деталі 

Відколи Apple Watch потрапив на хвилю шаленої популярності, світовий ринок наповнився неймовірною кількістю супутніх аксесуарів для розумного годинника. Сьогодні Apple Watch складно уявити без стильного ремінця. Користувачі завзято вивчають новий асортимент і підбирають бренди та моделі, що найкраще відповідають їхньому баченню краси. 

Ремінець для Apple Watch має бути не лише естетичним, а й надійним. Адже він – “перша лінія” захисту смарт-годинника, що береже його від випадкових падінь. Не менш важливим показником якості ремінця є зручність, адже власник Apple Watch не знімає аксесуар протягом усього дня. 

Якщо ви шукаєте ремінець за всіма цими ознаками, настав час звернути увагу на серію Alpine Loop для Apple Watch. 

Чому ремінці Alpine Loop такі особливі? 

Популярність Alpine Loop для Apple Watch очевидна: ремінець виділяється з-поміж  численних модельних рядів особливістю виконання, оригінальним дизайном та сучасними матеріалами виготовлення. 

Конструкція

В конструкції Alpine Loop переважає дуалізм форм. Основа складається з рівної поверхні, яку доповнює верхній хвилеподібний шар. Останній утворений рівними текстильними складками, що горизонтально перетинають поверхню змінного ремінця. Два шари тканини поєднані унікальною строчкою, що приховує найдрібніші шви.  

Винахідливість конструкції полягає у тому, що складки, окрім естетичної, виконують ще й практичну функцію. Коли одна з них зчеплюється з гачком у вигляді літери “G”, утворюється надійна система кріплення. Маніпуляції з такою застібкою є інтуїтивно зрозумілими: користувачу варто зробити один простий рух для фіксації аксесуара. Виріб розрахований на різні обхвати зап’ястя: кількість складок дозволяє обрати найкомфортнішу довжину ремінця. 

Матеріали 

Комфорт носіння Alpine Loop не в останню чергу зумовлений матеріалами виготовлення. Обидва шари ремінця утворені щільним сплетінням міцних текстильних волокон. Тканина ніжно контактує із вразливою шкірою зап’ястя. Вона не натирає руку й не лишає почервоніння навіть під час тривалого користування. Безперечною перевагою текстилю є дихаюча структура: Alpine Loop чудово пропускає повітря, тому ділянка шкіри під ремінцем не пітніє навіть влітку. 

G-образна застібка вироблена з титану – неіржавного металу, що витримує найсильніші навантаження. 

Дизайн

“Фішка” оформлення ремінців Alpine Loop полягає в універсальності. Завдяки лаконічному дизайну та широкому вибору кольорів серія зацікавить як жінок, так і чоловіків. Серед варіантів забарвлення: ніжно-рожевий, чорний, темно-зелений, насичений помаранчевий. 

Alpine Loop створює гармонійний тандем з розумним годинником. М’які лінії та ніжна фактура ремінця вигідно підкреслюють сучасний дизайн Apple Watch. 

Переваги Alpine Loop для Apple Watch

Ремінець Alpine Loop неодмінно зацікавить активного власника Apple Watch. Аксесуар вирізняється безперечними перевагами: 

  • комфортне носіння;

  • якісні матеріали;

  • оригінальний стиль;

  • надійне кріплення. 

Ремінець Alpine Loop для Apple Watch у магазині “Іван Чохол”

Купити товар за приємною ціною можна в “Івані Чохлі”. Обирайте ремінець з нашого каталогу та оформлюйте замовлення прямо на сайті. Ми подбаємо, щоб аксесуар якнайшвидше опинився у ваших руках! Доставка здійснюється поштою у будь-який регіон України. Жителів Києва запрошуємо завітати у наш офлайн магазин.

Головна Каталог Кошик Закладки Акаунт