Аксесуари від Apple

Аксесуари від Apple – легендарна історія у кожній деталі

Від проєктування перших персональних комп’ютерів до створення iPhone, MacBook, Apple Watch, iPad – за десятиліття існування бренд Apple змінив хід історії, спрямувавши розвиток технологій на щоденні потреби користувачів. Сенсаційні відкриття, злети та падіння компанії врешті призвели до того, що передова електроніка стала доступною широкій аудиторії по всьому світу, а Apple став впевненим лідером на ринку сучасних девайсів. 

Сьогодні компанія тішить прихильників не лише новітніми пристроями, а й численними аксесуарами, що спрощують активне користування гаджетами. Інтернет-магазин “Іван Чохол” представляє широкий асортимент аксесуарів Apple.  

Чохли для смартфонів 

У великій кількості оригінальних аксесуарів для iPhone від Apple можна виділити три основні категорії чохлів: Silicone Case, Clear Case та Leather Case. Кожна серія має свої особливості та переваги. 

  • Silicone Case. Сьогодні силіконові чохли можна впевнено назвати сучасною класикою, адже цим аксесуарам надають перевагу безліч користувачів. Воно й не дивно: силіконова накладка зручна у щоденній експлуатації та вирізняється бездоганними захисними властивостями.
    Однією з приємних особливостей Silicone Case є покриття Soft-touch. Поверхня такого чохла є ніжною на дотик та має антиковзні властивості, що знижує ризик випадкового падіння телефона. 

  • Clear Case. Прозорий чохол – оптимальне рішення для тих, хто не хоче приховувати оригінальний дизайн свого айфона під накладкою.
    В основі виробництва Clear Case – міцний та легкий полікарбонат. Такий чохол надійно захищає девайс від різноманітних пошкоджень, при цьому чітко повторюючи його лінії.

  • Leather Case. Елегантний аксесуар з натуральної шкіри вигідно підкреслює красу сучасної техніки та вказує на витончений смак власника. Чохол щільно прилягає до корпусу, а точні вирізи дозволяють зручно користуватися камерою або підключати девайс до зарядки, ноутбука чи іншого зовнішнього пристрою. 

Особливої уваги варті аксесуари, що підтримують технологію бездротового заряджання MagSafe. Такі чохли від Apple мають вбудовані магніти та передбачають сумісність з айфонами 12-ї та новіших серій. 

Чохли для планшетів

Зручність, легкість та висока якість характерні чохлам для iPad від Apple. Особливою популярністю користуються серії оригінальних аксесуарів Smart Cover та Smart Folio. Це класичні чохли-книжки, що представлені у різноманітних кольорах. Вони надійно захищають екран від пошкоджень та можуть виконувати роль зручної підставки.

Зарядні пристрої 

Apple дбає, щоб якісні оригінальні аксесуари супроводжували власників девайсів на кожному етапі користування. Окреме місце в продукції займають зарядні пристрої. Це мережеві та бездротові гаджети, що дивують бездоганними технічними характеристиками, широкою сумісністю та цікавими конструктивними рішеннями. З розвитком стандартів бездротового живлення особливо популярними стали зарядки Apple MagSafe, сумісні з айфонами 12-ї та сучасніших серій, а також із чохлами, що підтримують цю технологію. 

Аксесуари Apple: вибір в інтернет-магазині “Іван Чохол”

Ремінці, кабелі, адаптери, док-станції, чохли, клавіатури, навушники, миші – ці та інші аксесуари Apple можна купити на сайті “Іван Чохол”. Інтернет-магазин є офіційним дистриб’ютором продукції відомого бренду, тому пропонує товари за вигідними гуртовими цінами. Доставка здійснюється у Києві та інших містах України. 

Аксесуари від Apple

Фільтр

Немає жодного товару даного виробника.