Захисне скло для Xiaomi Redmi Note 12S

Фільтр
Розпродаж
Товар з Європи
999 ₴ 609 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі

Захисне скло для Xiaomi Redmi Note 12s – на варті цілісності екрану

Xiaomi Redmi Note 12s вважається найбільш доступною за ціною моделлю дванадцятої серії Редмі, але це не означає, що варто нехтувати захистом вразливих деталей. Незважаючи на наявність технології Corning Gorilla Glass 3, яка захищає екранну матрицю від пошкоджень, а скло дисплея від подряпин, жоден мобільний пристрій не застрахований від падіння на тверду поверхню. Жодна сучасна технологія не здатна витримати сильний удар, внаслідок якого скло неминуче покриється павутинням. Це спричинить дорогий ремонт Xiaomi Redmi Note 12s, якого можна уникнути, якщо зробити одну річ – купити захисне скло або плівку.

Особливості захисних аксесуарів для Xiaomi Redmi Note 12s

Розбитий екран втрачає сенсорну чутливість, а якщо пошкодження серйозне, воно може торкнутися саму матрицю, тоді заміна деталей може обійтися в половину вартості самого гаджета. Часто власники Xiaomi Redmi Note 12s стоять перед вибором: захисна плівка чи скло? Обидва вироби здатні створити потрібний рівень захисту за доступною ціною.

Більшою надійністю відрізняються скла, тому що проходять багаторазову хімічну обробку, чим досягається їхня міцність і твердість. Багатошарова структура захисного скла не залишає шансів подряпинам і серйозним пошкодженням дисплея Xiaomi Redmi Note 12s:

  1. Клейовий шар – силіконова основа, може бути нанесена лише по периметру скла або по всій площі.

  2. Скріплюючий шар – це плівка, що запобігає розсипанню виробу на дрібні уламки.

  3. Антибліковий шар – забезпечує точність передачі зображення при яскравому освітленні.

  4. Захисний шар – він приймає основне навантаження, протистоїть подряпинам.

  5. Олеофобний шар – не залишає відбитки пальців, не збирає пил та не дає волозі проникнути всередину.

Захисні плівки мають більш просту структуру, найчастіше складаються з трьох шарів: клейовий, поглинаючий УФ-промені або покриття антишпигун, захисний. Це дозволяє досягти мінімальної товщини плівки, але вона не є гарантією цілісності екрану Xiaomi Redmi Note 12s під час падіння смартфону з висоти. При цьому плівка справляється з дрібними дефектами, що є результатом щоденної експлуатації пристрою.

Вибір захисного скла та плівок від Івана Чохла

Шукаєте гідний захист Xiaomi Redmi Note 12s? Наш інтернет-магазин зібрав найкращі пропозиції, які представлені під відомими на ринку GSM-аксесуарів брендами. Це не тільки плівки та скла для дисплея, але й для камери – не менш вразливої деталі. Не забудьте вибрати чохол для Xiaomi Redmi Note 12s, що поряд з плівкою дозволить створити надійну броню. З таким "спорядженням" ваш телефон буде готовий до будь-яких пригод. Замовте адресну доставку по Києву або скористайтесь послугами транспортних компаній – доставимо аксесуар у будь-яке місто України.