Знайомимо наших улюблених клієнтів з брендом Spigen! Скористайся промокодом SPGN5 та отримай знижку 5%🔥

Захисне скло для Samsung Galaxy A24

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - захисне скло для Samsung Galaxy A24

» Яка ціна на захисне скло для Samsung Galaxy A24?

Ціни на захисне скло для Samsung Galaxy A24 в нашому магазині від 659 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити захисне скло для Samsung Galaxy A24?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити захисне скло для Samsung Galaxy A24 в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

 

Захисне скло для Samsung Galaxy A24

Перше, про що має подбати свідомий користувач Samsung Galaxy A24, – захист екрана. Саме дисплей піддається найінтенсивнішій експлуатації через безперервне контактування. До того ж при падіннях смартфона сенсорна панель страждає одною з перших.

Що краще – скло або плівка? Розберемося в особливостях цих захисних аксесуарів і розглянемо найцікавіші варіанти.

Плівка

Навіть якщо ви впевнені, що Samsung Galaxy A24 ніколи не постраждає від ударів чи падінь, плівка обов’язково має бути на екрані девайса. Насамперед вона забезпечує доглянутість: на дисплей Galaxy A24 не потрапляють пил, жир та бруд. Також цей захисний аксесуар береже сенсорне скло від подряпин.

Окрім класичних захисних плівок для пристроїв Samsung, наш асортимент складається і з протекторів з додатковими функціями. Яскравим прикладом є деякі моделі плівок виробництва ARM:

  • Anti-Blue. Захисна плівка з ефектом “анти блю” знешкоджує синє світло, яке випромінюється екранами сучасних пристроїв. Ці хвилі негативно впливають на зір, тож аксесуар береже не лише екран, а й здоров’я користувача Galaxy A24.

  • Anti-Spy. Не хочете, аби сторонні люди бачили інформацію з екрана вашого пристрою Samsung? Тоді вам підійде захисна плівка з ефектом “антишпигун”. Аксесуар тонує зображення, якщо на дисплей дивитися збоку.

  • Matte. Бліки на екрані дратують чи не кожного користувача. Аби користуватися Galaxy A24 при яскравому освітленні було зручніше, оснащуйте дисплей матовою плівкою.

Скло

Захисне скло також перешкоджає забрудненню та дряпанню екрана. Але крім цього воно укріплює передню панель телефона Samsung. Таким чином виріб може зберегти цілісність дисплея в критичних ситуаціях. При сильному ударі чи падінні з висоти скло візьме на себе силу руйнівного імпульсу. Навіть якщо виріб розіб’ється чи трісне, екран має високі шанси на те, щоб залишитися неушкодженим.

Ось декілька цікавих моделей скла для Galaxy A24:

  • Glass TR Slim. Головна особливість цього скла – ультратонкість. У товщину захисний виріб складає всього 0,2 мм, тому він зберігає природну швидкість сенсорного відгуку та чудово передає яскравість і кольори.

  • Тempered Glass. Технологія 5D значно покращує користувацький досвід. Скло від Beline має особливі краї, що точно повторюють форму передньої панелі смартфону Samsung.

  • Anti Spy Glass Pro+. Скло виробництва Hofi виконує функцію “антишпигун”, приховуючи зображення на екрані. Крім того, покриття аксесуару має захист від відбитків пальців та подряпин.

Де купити якісне скло чи плівку?

Ви потрапили у правильне місце! Магазин “Іван Чохол” пропонує відбірний асортимент, найприємніші ціни у Києві та доставку по Україні. У нас ви можете придбати не лише скло і плівку, а й чохол для Samsung Galaxy A24. Оберіть аксесуар в “Іван Чохлі” – вдала покупка гарантована!