Захисне скло для Samsung Galaxy Flip5

Фільтр

Захисне скло та плівка на Samsung Galaxy Flip5

Екран – один із найпомітніших елементів Samsung Galaxy Flip5. Дисплеїв у цьому складаному смартфоні цілих два – 6,7-дюймовий основний та зовнішній на 3,4 дюйма. При цьому головний екран має доволі високі роздільну здатність та частоту оновлення, що забезпечує ледве не ідеальну картинку. Звісно сенсорні панелі такого рівня потребують відповідного захисту. За якими критеріями обирати захисне скло чи плівку для телефона Samsung та до яких моделей протекторів варто придивитися – розповість Іван Чохол.

Як обрати захист на екран Galaxy Flip5

Аби не помилитися з вибором та зробити по-справжньому вдалу покупку для Galaxy Flip5, треба оцінювати аксесуар за різноманітними критеріями. Зокрема, особливу увагу слід звернути на:

  • Виробництво. Не варто обирати найдешевші моделі від сумнівних виробників – їхні плівки та скло можуть бути недовговічними та неефективними. Краще надавати перевагу перевіреним брендам, які гарантовано випускають якісну захисну продукцію для Galaxy Flip5. Ознайомитися з товарами надійних виробників можна, зокрема, у каталозі нашого магазину.

  • Ступінь загартованості. Цей критерій актуальний для захисного скла. Чим загартованіше аксесуар, тим стійкіший він до зовнішніх загроз. Виріб з показником 9Н практично неможливо пошкодити, навіть якщо по сенсорній панелі Samsung провести голкою.

  • Олеофобність. Ця характеристика вказує на те, що скло чи захисна плівка для девайса Samsung має спеціальне покриття, на якому не лишаються відбитки пальців та інші плями. Завжди краще обирати модель з олеофобним шаром, аби дисплей Samsung Galaxy Flip5 зберігав візуальну доглянутість.

  • Товщина. Що тонший захисний виріб, то менше він впливає на комфорт користування девайсом. Ультратонкі плівки та скло товщиною до 0,3 мм краще передають кольори та не псують зображення на екрані. До того ж вони не змінюють природну чутливість сенсора.

Комплектація

При виборі важливо дивитися й на комплектацію захисних аксесуарів. Оскільки Samsung Galaxy Flip5 має два екрани, цілком доцільно купити набір, в який уже включені всі необхідні плівки або скло. Така покупка зекономить ваш час та, можливо, гроші. Якщо ви любите самостійно встановлювати захисний аксесуар, варто придивитися до моделей з монтажними інструментами.

Цікавим варіантом для смартфона Samsung з повною комплектацією може стати All-in-One від Whitestone. Цей набір складається з двох плівок, пари скла та двох монтажних комплектів, включаючи рамку, за допомогою якої можна легко встановити скло на дисплей Galaxy Flip5 в домашніх умовах.

Скло та плівка: вдала покупка від “Івана Чохла”

Придбайте якісний захисний аксесуар у нашому магазині! Крім плівки та скла тут можна підібрати чохол для Samsung Galaxy Flip5. “Іван Чохол” формує асортимент з продукції надійних брендів та реалізує її за найприємнішими цінами у Києві та Україні. Товар можна замовити у будь-яке місто, а також придбати у столиці.