Знайомимо наших улюблених клієнтів з брендом Spigen! Скористайся промокодом SPGN5 та отримай знижку 5%🔥

Захисне скло для Samsung Galaxy Fold3

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - захисне скло для Samsung Galaxy Z Fold 3

» Яка ціна на захисне скло для Samsung Galaxy Z Fold 3?

Ціни на захисне скло для Samsung Galaxy Z Fold 3 в нашому магазині від 199 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити захисне скло для Samsung Galaxy Z Fold 3?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити захисне скло для Samsung Galaxy Z Fold 3 в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

 

Захисні скло та плівка для Samsung Galaxy Fold 3

Аби екран зберігав первинний вигляд і не втрачав продуктивності протягом всього періоду експлуатації Samsung Galaxy Fold 3, потрібен якісних захисний аксесуар. Саме тому вибір скла чи плівки – обов’язковий етап користування девайсом.

Якими захисними аксесуарами для екрану Samsung Galaxy Fold 3 представлений асортимент “Івана Чохла” та в чому полягають особливості популярних моделей – розглянемо нижче.

Скло

Багато користувачів сучасними девайсами надають перевагу склу через його сильні захисні властивості. На відміну від плівки, цей аксесуар здатен знизити до мінімуму ризик важких пошкоджень, як-от сколи та тріщини. При інтенсивному ударі скло нейтралізує руйнівний імпульс: навіть якщо аксесуар розіб’ється, дисплей залишиться неушкодженим.

Серед привабливих варіантів захисного скла для Samsung Galaxy Fold 3:

  • 3mk HardGlass Max. Захисне скло преміум-якості вирізняється ступенем твердості 9Н. Це означає, що аксесуар не лише захищає екран від розбиття, а й зберігає власний бездоганний стан. Подряпати захисне скло 9Н практично не можливо: воно не боїться контакту з гострими та твердими предметами. Тому користувач може сміливо класти смартфон в одну кишеню з ключами та іншими речами. Аби повністю бути впевненим у безпеці дорогого девайса, варто також використовувати якісний чохол для Samsung Galaxy Fold 3.

  • 3mk HardGlass Max Lite. Захисне скло має товщину всього 0,3 мм, тому стає практично невидимим після встановлення на дисплей. Аксесуар має тонку чорну рамку по периметру, що спрощує його встановлення. Розробляючи структуру цього захисного скла, виробники врахували найдрібніші елементи та особливості екрану Samsung Galaxy Fold 3, тому користувач може розраховувати на ідеальне прилягання виробу.

Плівка

Захисна плівка – це легкий та ергономічний аксесуар, що захищає екран або камеру девайса від легких пошкоджень і забруднень. Маючи в арсеналі такий виріб, користувач може забути про дратуючі відбитки пальців, розводи та подряпини. Розглянемо цікаві моделі захисних плівок для Samsung Galaxy Fold 3.

  • ARM. Компанія випускає плівки для зовнішнього та основного дисплеїв, а також задньої панелі Samsung Galaxy Fold 3. Аксесуари від ArmorStandart – це доступні та якісні вироби, що відповідають актуальним запитам сучасної діджитал-спільноти. Захисні плівки на екран ефективно передають кольори та не спотворюють зображення на дисплеї. Відгук сенсора під плівкою лишається незмінним, а дотики до екрану стають приємнішими.

  • Whitestone Premium Foil. Це набір високоякісних захисних плівок, оптимізованих під конструктивні особливості Samsung Galaxy Fold 3. Аксесуару від Whitestone не страшні подряпини та вм’ятини: з часом пошкодження, що утворилися на покритті, безслідно зникають. Захисне скло забезпечує максимально чисту видимість картинки: виріб має олеофобні властивості, тому не лишає на собі відбитків пальців.

Плівки та скло в інтернет-магазині “Іван Чохол”

Підібрати надійний захист екрану, камери та панелей Samsung Galaxy Fold 3 можна на нашому сайті. Магазин пропонує оптимальні ціни та якісний асортимент. Складно визначитися з вибором? Наші консультанти дадуть експертну пораду та допоможуть оформити покупку.

Придбайте аксесуар прямо на сайті – для цього необхідно лише натиснути “купити” на сторінці обраної моделі. “Іван Чохол” відправить покупку поштою у будь-який регіон України. Якщо ж ви мешкаєте у Києві, запрошуємо завітати у наш офлайн-магазин із пунктом видачі онлайн-замовлень.