Захисне скло для Samsung Galaxy S24 Plus

Фільтр

Захисне скло для Samsung Galaxy S24 Plus

Екран і камери – одні з найтендітніших елементів будь-якого девайса, і смартфони Samsung – не виключення. Активна експлуатація Galaxy S24 Plus може призвести до виникнення подряпин на глянцевому покритті, а падіння – спровокувати появу тріщин і сколів. Щоб уникнути неприємних наслідків, телефон варто оснащувати спеціальними захисними аксесуарами – скло або плівкою.

Як обрати хороший захист для екрана чи камери Samsung з-поміж численних моделей на ринку? Звісно, орієнтуватися на перевірену брендову продукцію. “Іван Чохол” відібрав для вас взірцеві плівки та скло, які дивують високою якістю та функціональністю. Розглянемо деякі з цих протекторів.

Плівка

Плівка – найпростіший різновид захисного аксесуара для Galaxy S24 Plus. Головне призначення виробів даної категорії полягає у тому, щоб забезпечити девайсу надійний базовий захист. Плівка не дає бруду, пилу або волозі осідати на дисплеї пристрою Samsung. Також аксесуар знижує ймовірність пошкодження екрана внаслідок удару або падіння. Сьогодні виробники захисних плівок нерідко наділяють вироби додатковими функціями, які оптимізують той чи інший аспект користування телефоном Galaxy S24 Plus. Ось декілька таких моделей:

  • Silky Matt Pro. Ця плівка виробництва 3mk дивує міцністю. Завдяки спеціальній протиударній грунтовці протектор укріплює екран телефона Samsung вчетверо! Захищаючи девайс таким аксесуаром, користувач може не хвилюватися за цілісність сенсорного модулю. Дана плівка 3mk має ще дві цікаві функції. Матове покриття створює антибліковий ефект, а інноваційна технологія Self-Heal забезпечує самовідновлення плівки після дряпання.

  • Neo Flex. Захисна плівка від Spigen виконана з високоякісного термополіуретану. Аксесуар поєднує в собі міцність та еластичність, тому ідеально лягає на дисплей Galaxy S24 Plus, ефективно захищаючи всю його поверхню. Оскільки ця плівка розрахована на вологе встановлення, знижується ймовірність виникнення повітряних бульбашок під покриттям при необережній фіксації. Протектор легко монтувати та демонтувати в домашніх умовах.

  • Anti-Blue. Захисний аксесуар від ArmorStandart захищає не тільки дисплей девайса Samsung, а й очі користувача. Як відомо, всі сучасні мобільні пристрої (зокрема й Galaxy S24 Plus) випромінюють синє світло, яке здатне негативно впливати на самопочуття та зір людини. Плівка виробництва ARM нейтралізує потоки шкідливого випромінювання.

Скло

Захисне скло потрібне для комплексного захисту екрана та камер техніки Samsung. Аксесуари цієї категорії забезпечують протекцію чутливих елементів Galaxy S24 Plus як мінімум на трьох рівнях. По-перше, скло у багато разів підвищує протиударність дисплея, роблячи його невразливим під час падіння пристрою. По-друге, поверхня, оснащена склом, не подряпається від контактів зі сторонніми предметами. По-третє, під скло не потрапляють бруд та пил. Щоб посилити захисний ефект, спеціалісти радять доповнювати скло якісним чохлом для Samsung Galaxy S24 Plus. Познайомимося з декількома протекторами, вартими уваги власника модного девайса Samsung.

  • FlexibleGlass. Фішкою даного скла є особлива еластична структура. Завдяки новітнім технологіям, виробнику 3mk вдалося досягти гібридності: захисне скло для Galaxy S24 Plus поєднало в собі високу міцність класичного протектора та гнучкість плівки. Завдяки цьому виріб став набагато довговічнішим – його практично неможливо розбити. Наділене здатністю амортизувати удари, скло забезпечує ефективний захист екрану пристрою Samsung.

  • Protector Set. Цей продукт компанії ESR включає цілий комплект якісного захисного скла для об’єктивів і дисплея Galaxy S24 Plus. Протектори виконані з фрезеруванням країв, що значно підвищує їхню ергономічність. На олеофобному покритті не лишаються відбитки пальців. Завдяки твердості рівня 9Н скло не піддається дряпанню та забезпечує бездоганну прозорість елементів.

  • Anti Spy. Це захисне скло з функцією “антишпигун” виробництва Hofi. Особливістю моделі є спеціальне тонування: під певним кутом зображення на екрані телефона Samsung тьмяніє та приховується. Користувач може сміливо діставати девайс у вуличному натовпі чи у громадському транспорті – сторонні люди не побачать, що відбувається на дисплеї Galaxy S24 Plus.

Захисне скло та плівки для Samsung Galaxy S24 Plus у магазині “Іван Чохол”

Вигідно купити надійний аксесуар завжди можна у нашому магазині. “Іван Чохол” регулярно поповнює асортимент найкращими новинками світового ринку та реалізує їх за демократичними цінами. Придбайте товар для Samsung Galaxy S24 Plus у Києві або замовте у будь-яке місто України – ми оперативно відправимо вашу покупку поштою.