Захисне скло для Samsung Galaxy Tab A7

Фільтр
Розпродаж
5(1)
699 ₴ 349 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
699 ₴ 349 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
599 ₴ 299 ₴
На складі в Україні

Захисне скло та плівки для Samsung Galaxy Tab A7

За наявності захисного аксесуара стійкість екрану Galaxy Tab A7 до пошкоджень значно підвищується. Тому так важливо користуватися захисною плівкою чи склом для планшета Samsung.

Зорієнтуватися у великій кількості моделей скла та плівок буває непросто. Щоб обрати по-справжньому якісний аксесуар для Galaxy Tab A7, треба звертати увагу на товари перевірених виробників. Саме з такої продукції формує свій асортимент магазин “Іван Чохол”.

Скло

Захисне скло допомагає у декілька разів укріпити екран пристрою Samsung. Оснащуючи дисплей Galaxy Tab A7 цим надійним аксесуаром, користувач може не хвилюватися за його цілісність – хороше скло витримує потужні удари й контакти з твердими та гострими предметами. Ось деякі оптимальні варіанти скла для планшета Samsung:

  • Tempered Glass від Wozinsky. Скло має високий рівень загартованості, тому йому не страшні потертості чи подряпини. Сміливо кладіть Galaxy Tab A7 в одну сумку з ключами чи іншими гострими предметами – аксесуар збереже свій первинний вигляд.

  • Unicorn Beetle Pro від Supcase. Окрім захисного скла цей комплект включає чохол для Samsung Galaxy Tab A7. Саме скло має чорне обрамлення, що гармонує з дисплеєм та зціплюється з кейсом.

  • FlexibleGlass від 3mk. Головною фішкою цього скла є його гнучкість. Завдяки такій особливості аксесуар нагадує плівку, втім, попри легкість і тонкість, не поступається іншим моделям у міцності.

Плівка

Якщо вас цікавить легкий, базовий захист екрана смарт-пристрою Samsung, плівка – саме те, що вам потрібно. Цей простий аксесуар стає невидимим після монтажу, а звичні маніпуляції з дисплеєм стають тактильно приємнішими та акуратнішими. З якісною плівкою ви можете забути про дратуючі відбитки пальців і брудні розводи на екрані Galaxy Tab A7. Також аксесуар захищатиме тендітний елемент планшету Samsung від накопичення пилу.

  • Paper Feeling від 3mk. Ця плівка імітує паперову текстуру, тому її поверхні особливо приємно торкатися. Модель безперечно зацікавить власників планшета Samsung, які люблять писати та малювати стилусом.

  • Matte від ARM. Класична захисна плівка точно повторює лінії дисплею Galaxy Tab A7. Аксесуар вироблений із преміальних матеріалів, що забезпечують нечутливість до дряпання і тертя, тому не сумнівайтеся – екран вашого пристрою Samsung завжди буде в ідеальному стані.

  • Anti-Blue від ArmorStandart. Про шкідливість блакитного випромінювання знає чи не кожен власник сучасної смарт-техніки. Втім, скоротити час щоденного користування девайсом буває складно. Тому варто захистити екран Galaxy Tab A7 спеціальною плівкою, що нейтралізує блакитне світло.

Захист екрану: найкращі аксесуари в інтернет-магазині “Іван Чохол”

Гортайте наш каталог та обирайте оптимальний захист для вашого розумного девайса! “Іван Чохол” завжди радий покупцям як з Києва, так і з інших міст України. Магазин пропонує товари за вигідними цінами та широкий асортимент.