Захисне скло для Samsung Galaxy Tab A8 10.5

Фільтр
349 ₴
На центральному складі

Скло та плівка для екрану Galaxy Tab A8 10.5: незамінний захист планшету Samsung

Перше, про що має подбати кожен свідомий користувач Galaxy Tab A8 10.5, – це захист екрану планшета. Адже дисплей – одна з найвразливіших деталей девайса Samsung, яка перебуває у постійній експлуатації. Удари та падіння можуть сильно пошкодити екран, а у найкритичніших випадках – повністю вивести його з ладу.

Підібрати якісне захисне скло або плівку для Galaxy Tab A8 10.5 допоможе “Іван Чохол”. В його асортименті – відбірні аксесуари від кращих брендів.

Скло

Правильно підібране захисне скло вбереже планшет Samsung від важких пошкоджень – тріщин, сколів, повного розбиття. Аксесуар нейтралізує коливання внаслідок удару, беручи на себе його силу. Екран Galaxy Tab A8 10.5 залишиться цілим, навіть якщо саме захисне скло розіб'ється.

Ось декілька оптимальних варіантів скла для планшету Samsung:

  • FlexibleGlass. Завдяки еластичній структурі це скло від 3mk менше схильне до тріскання та розбиття, тому прослужить власнику Galaxy Tab A8 10.5 максимально довгий термін.

  • Cosmo. Це не просто захисний аксесуар від Supcase, а цілий комплект, що включає скло та чохол для Samsung Galaxy Tab A8 10.5. Накладка на екран оздоблена рамкою, що забезпечує додатковий захист по периметру пристрою та надає йому вишуканості.

  • Tempered Glass. Скло від Dux Ducis повністю покриває екран Samsung, лишаючи відкритою лише передню камеру. Багатошарова структура та найвищий рівень загартованості свідчать про стійкість аксесуара до загрозливих факторів.

Плівка

Плівка – популярний варіант захисту дисплею Galaxy Tab A8 10.5. Користувачі надають перевагу цьому аксесуару за його легкість і цінову доступність. До того ж деякі сучасні моделі захисних плівок мають додаткові функції, що задовольняють поширені потреби користувачів Samsung.

  • Anti-Blue. Блакитне світло, яке випромінюють екрани сучасних девайсів, негативно впливає на очі та навіть порушує режим сну. Бренд ARM знайшов рішення, завдяки якому зір користувачів буде під захистом, – плівка Anti-Blue, що блокує блакитне випромінювання.

  • ARM Matte. Класична захисна плівка високої якості. Гідрогелевий аксесуар відновлюється після подряпин: за 24 години після пошкодження плівка стає як нова. Виріб подбає про естетичний і доглянутий вигляд вашого Galaxy Tab A8 10.5: на його екрані не лишатимуться ані сліди від пальців, ані розводи.

  • Paper Feeling. Цей аксесуар від 3mk принесе справжнє задоволення від користування планшетом Samsung. Поверхня плівки тактильно подібна до паперу. На екрані, захищеному таким аксесуаром, особливо приємно малювати та писати стилусом.

Плівка та скло у магазині “Іван Чохол”

Потіште себе якісним аксесуаром за найкращою ціною у Києві та всій Україні! Наш інтернет-магазин представляє передову продукцію від перевірених виробників. Тут на вас чекають постійні оновлення асортименту, вигідні розпродажі та зручна система замовлення товару онлайн.