Захисне скло для Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Фільтр
Розпродаж
5(1)
699 ₴ 349 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
5(4)
799 ₴ 359 ₴
На центральному складі

Захист екрану Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Одним із головних факторів довгої служби планшета Samsung є захист його екрана. Саме дисплей найбільше схильний до пошкоджень через інтенсивну експлуатацію. До того ж сенсорна панель є найтендітнішим елементом Galaxy Tab S6 Lite, тому користувачу необхідно якнайшвидше подбати про вибір якісного скла чи плівки.

Розглянемо оптимальні варіанти плівок та скла для планшета Samsung разом з “Іваном Чохлом”.

Плівка

Захисна плівка – це ефективний аксесуар для захисту Galaxy Tab S6 Lite від подряпин, пилу, забруднень та відбитків пальці. З плівкою ваш планшет Samsung довго зберігатиме бездоганний та доглянутий вигляд. До того ж плівка захищає екран девайса від подряпин.

Сучасні захисні плівки приваблюють користувачів Galaxy Tab S6 Lite не лише базовими захисними властивостями, а й додатковими характеристиками. Наприклад:

  • ARM Anti-Blue. Плівка захищає не лише пристрій Samsung, а й очі його власника. Аксесуар нейтралізує потік блакитного випромінювання з екрану Galaxy Tab S6 Lite, яке має негативний вплив на зір.

  • ARM Matte. Ця плівка робить сенсорну поверхню Galaxy Tab S6 Lite матовою, завдяки чому екран створює менше бліків на світлі.

  • 3mk Paper Feeling. Плівка, текстурована під папір. При збереженні повної прозорості вона на дотик нагадує сторінку книги чи зошиту. Це навіює атмосферу затишку та оптимізує малювання і писання стилусом.

Скло

Застосовуючи для захисту скло, користувач може бути впевненим у цілісності екрана Samsung. Головна функція захисного скла – укріплення дисплея, підвищення його стійкості до ударів. Якщо вашим Galaxy Tab S6 Lite користуються діти, а також якщо ви берете планшет у поїздки та подорожі, його варто захистити саме склом. Розглянемо декілька оптимальних варіантів для планшета Samsung:

  • ARM Glass.CR. Це захисне скло найвищого рівня міцності – воно загартоване відповідно стандарту 9Н. Скло не лише добре захищає екран Galaxy Tab S6 Lite від легких і важких пошкоджень, а й зберігає власний бездоганний вигляд завдяки високій стійкості.

  • 3mk FlexibleGlass. Користь гібридного скла складно переоцінити. Завдяки поєднанню міцності та гнучкості аксесуар стає несхильним до тріскання та розбиття, що часто стається навіть з якісним захисним склом.

  • Hofi Glass Pro Plus. Скло преміальної якості має округлені краї по всьому периметру. Це робить користування пристроєм Samsung значно комфортнішим. Попри високу міцність аксесуар має зовсім невелику товщину – всього 0,26 міліметра.

Скло та плівка: оптимальний вибір в “Івані Чохлі”

Шукаєте захисний аксесуар для екрану або чохол на Samsung Galaxy Tab S6 Lite? Тоді завітайте на сторінки нашого інтернет-магазину! Якісні товари, демократичні ціни та широкий асортимент обов’язково задовільнять ваш запит. Живете у Києві чи в іншому місті України? Магазин відправить товар у будь-якому зазначеному напрямку! У столиці замовлення можна забрати самостійно.