Захисне скло для Samsung Galaxy Tab S8 Plus

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - захисне скло для Samsung Galaxy Tab S8 Plus

» Яка ціна на захисне скло для Samsung Galaxy Tab S8 Plus?

Ціни на захисне скло для Samsung Galaxy Tab S8 Plus в нашому магазині від 419 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити захисне скло для Samsung Galaxy Tab S8 Plus?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити захисне скло для Samsung Galaxy Tab S8 Plus в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

 

Захисне скло та плівка для Samsung Galaxy Tab S8 Plus

Тільки за наявності захисного аксесуару екран планшету Galaxy Tab S8 Plus залишатиметься у бездоганному стані. Плівка забезпечує чистоту та естетичний вигляд дисплею, а скло захищає від серйозних пошкоджень.

Обрати якісне захисне скло чи плівку для популярного девайса Samsung допоможе “Іван Чохол”.

Скло

Аби захисне скло відповідало високим вимогам Samsung, воно має бути надійним і виробленим за сучасними стандартами. Тому варто звертати увагу на ступінь міцності, структуру та додаткові характеристики аксесуара, які можуть оптимізувати користування екраном Galaxy Tab S8 Plus.

Наприклад, скло Glass Pro+ від Hofi має округлені краї стандарту 2.5D. Це означає, що Galaxy Tab S8 Plus створює із цим склом естетичний та гармонійний тандем, а рівень комфорту користування дисплеєм підвищується у багато разів.

Безперечно варте уваги користувача Samsung і захисне скло FlexibleGlass. Цей аксесуар від компанії 3mk має цікаву особливість: воно гнучке, як захисна плівка, та водночас ефективно укріплює екран Galaxy Tab S8 Plus. Таке скло особливо зручно встановлювати на сенсорну панель, яка буде ефективно захищена від наслідків активної експлуатації усіх рівнів – від пилу до глибоких тріщин.

Плівка

Набридли відбитки пальців на екрані улюбленого пристрою Samsung? Завдяки якісній захисній плівці про них можна буде забути. Також аксесуар допоможе уникнути подряпин, забруднень та потрапляння пилу на дисплей, чим забезпечить ідеальну видимість зображення.

Захисні плівки користуються чималою популярністю серед власників Galaxy Tab S8 Plus. Адже окрім якісних класичних варіантів асортимент цих аксесуарів для планшетів Samsung представлений і ультрасучасними моделями з цікавими додатковими характеристиками.

Яскравий приклад – плівка Paperfeel Film. Цей аксесуар від Dux Ducis створений для власників Galaxy Tab S8 Plus, які у користуванні надають особливе значення тактильним відчуттям. Покриття плівки на дотик нагадує папір, тому на екрані Samsung стає особливо приємно скролити, набирати текст і здійснювати інші маніпуляції. Також така захисна плівка стане у нагоді користувачам Galaxy Tab S8 Plus, які люблять малювати. Адже працювати смарт-олівцем на структурованій під папір поверхні значно звичніше, ніж на гладкому сенсорному покритті.

Де купити захисне скло чи плівку для планшета Samsung?

Звісно, в “Івані Чохлі”! Тут ви знайдете все необхідне для активного і зручного користування смарт-технікою. Окрім скла та плівок у нашому магазині можна придбати й чохол для Samsung Galaxy Tab S8 Plus.

В інтернет-магазині “Іван Чохол” покупці завжди задоволені, адже тут вони можуть розраховувати на:

  • блискучий сервіс та підтримку фахівців;

  • вигідні ціни та можливість купити товар на розпродажі;

  • доставку по всій Україні та офлайн магазин у Києві;

  • широкий вибір та постійно оновлюваний асортимент;

  • оригінальну продукцію від перевірених брендів.