Захисне скло для Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - захисне скло для Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

» Яка ціна на захисне скло для Samsung Galaxy Tab S8 Ultra?

Ціни на захисне скло для Samsung Galaxy Tab S8 Ultra в нашому магазині від 499 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити захисне скло для Samsung Galaxy Tab S8 Ultra?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити захисне скло для Samsung Galaxy Tab S8 Ultra в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

 

Захист екрану Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Кожен власник Galaxy Tab S8 Ultra знає: користування девайсом Samsung буде набагато комфортнішим і безпечним із захисним склом чи плівкою. Адже екран – найтендітніша деталь планшету, що перебуває у постійній експлуатації та найбільше піддається зносу.

Шукаєте якісний захисний аксесуар для дисплея Galaxy Tab S8 Ultra? “Іван Чохол” допоможе визначитися з вибором!

Скло

Головна перевага захисного скла – ефективне укріплення екрану, завдяки чому він стає нечутливим до загрозливих факторів, як-от падіння чи сильний удар. Хороше скло повинне щільно прилягати до сенсорної поверхні, не знижуючи її чутливості. Також якісний виріб має добре передавати відтінки зображень та мінімально впливати на габарити пристрою Samsung.

Розглянемо декілька моделей захисного скла для Galaxy Tab S8 Ultra, що відповідають вищеописаним критеріям.

  • Premium Full Coverage від Ringke. Скло преміальної якості покриває всю площину екрану пристрою Samsung, тим самим забезпечуючи повний захист сенсорної панелі. Виріб має особливу структуру: при розбитті він не розлітається на окремі фрагменти, а тримає форму, поки його не зніму з екрану.

  • FlexibleGlass від 3mk. Це захисне скло користується популярністю серед власників Galaxy Tab S8 Ultra завдяки своїй еластичності. Аксесуар легко встановлюється та повністю покриває сенсорний дисплей, лишаючи відкритим тільки об’єктив фронтальної камери.

Плівка

Захисна плівка – це базовий аксесуар, що забезпечує чистоту передньої панелі планшету Samsung. Користуючись плівкою, власник Galaxy Tab S8 Ultra може розраховувати на бездоганний вигляд дисплею – без подряпин, мікротріщин, потертостей. У наші дні одним із вирішальних критеріїв вибору плівки є її додаткові функції, наприклад такі, як у цих моделей для планшетів Samsung:

  • Paper Feeling від 3mk. Зовнішнє покриття цієї плівки по-особливому текстуроване: на дотик воно нагадує паперову поверхню. Таке рішення привносить затишок і комфорт у користування планшетом, особливо якщо ви любите малювати стилусом.

  • Anti-Blue від ARM. Багатьох сучасних юзерів, зокрема й власників планшетів Samsung, непокоїть шкідливість блакитного світла, яке випромінює екран. Для користувачів Galaxy Tab S8 Ultra, які дбають про свій зір та здоровий сон, компанія ArmorStandart випускає плівку, що нейтралізує загрозливий фактор і захищає очі від опромінення.

Де купити плівку та скло?

Звісно, у магазині “Іван Чохол”! Переглядайте каталоги на нашому сайті та обирайте найкращий захисний аксесуар для свого планшету. У нашому інтернет-магазині на вас чекають:

  1. доступні ціни та приємні знижки;

  2. якісні товари від найкращих сучасних виробників;

  3. можливість доставки по Києву та у всі міста України.

Окрім скла та плівок, магазин також пропонує широкий вибір чохлів для Samsung Galaxy Tab S8 Ultra.