Захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Plus

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Plus

» Яка ціна на захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Plus?

Ціни на захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Plus в нашому магазині від 929 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Plus?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Plus в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

 

Захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Plus – кришталевий захист планшета

Samsung Galaxy Tab S9 Plus – перший в історії пило- та водонепроникний гаджет, який покликаний витримувати будь-які щоденні випробування. Гладкий металевий корпус із надміцною армованою рамкою забезпечує додатковий захист під час падіння. Єдина вразлива деталь пристрою – екран, який навряд чи витримає сильний удар. Захисне скло та плівка – та сама невидима броня, яка збереже цілісність 12.4-дюймового пристрою.

Переваги захисних аксесуарів Samsung Galaxy Tab S9 Plus

Samsung Galaxy Tab S9 Plus відрізняється найбільшим дисплеєм серед планшетів Dynamic AMOLED 2X, враження від якого посилює процесор нового покоління Snapdragon® 8 Gen2: особлива реалістичність зображень із чіткими та виразними деталями та повне занурення в ігровий процес вам гарантовано. Враховуючи розміри пристрою, як і його ціну, краще завчасно подумати про безпеку експлуатації та купити захисну плівку чи скло. Аксесуари мають масу переваг, які роблять їх важливим вкладенням:

  • відрізняються мінімальною товщиною, практично не помітні на дисплеї;

  • не знижують сенсорну чутливість, не змінюють передачу кольору;

  • часто доповнені олеофобним покриттям, що не залишає відбитків пальців;

  • стійкі до потертостей та подряпин, знижують ймовірність пошкодження екрану;

  • повністю покривають вразливу поверхню без відкритих ділянок;

  • і плівки і скла часто доповнені монтажним комплектом, легко встановлюються.

Що більший екран пристрою, то більше шансів його пошкодити. На будь-якій техніці, у тому числі Samsung Galaxy Tab S9 Plus, незважаючи на наявність захисних технологій, з часом неминуче виявляються сліди експлуатації. Плівка і скло – ті самі аксесуари, що не дадуть шансів потертостям, подряпинам і сколам. І якщо плівка добре справляється із дрібними дефектами, скло дозволить без наслідків перенести Samsung Galaxy Tab S9 Plus падіння.

Плівки та стекла: вибір виробів для Samsung Galaxy Tab S9 Plus

Сучасні захисні аксесуари, маючи точні габаритні показники, забезпечують ідеальну посадку по всій поверхні дисплея, тим самим досягається комфорт використання всіх можливостей гаджету. Зберегти екранну матрицю Samsung Galaxy Tab S9 Plus легко, якщо купити гарне скло чи плівку. За наявності захисного аксесуару користуватися пристроєм стане набагато безпечніше, і не доведеться переживати, що S Pen після тривалого використання залишить сліди, випадкових падінь також можна більше не боятися.

Але щоб захист був повноцінним, рекомендуємо купити чохол для Samsung Galaxy Tab S9 Plus. У нашому магазині ви знайдете різні види захисних аксесуарів для даної моделі планшета, включаючи скло, плівки та чохли. Це вироби від визнаних виробників, ціна яких виправдовує високу якість виконання та практичні показники. Працюємо по Києву та всій Україні.