Захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Ultra

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Ultra

» Яка ціна на захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Ultra?

Ціни на захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Ultra в нашому магазині від 1129 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Ultra?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Ultra в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

 

Захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 Ultra

Екран – один з найважливіших функціональних елементів Galaxy Tab S9 Ultra, без якого неможлива активна робота на планшеті. Аби користування пристроєм Samsung було максимально продуктивним і комфортним, дисплей варто оснастити плівкою чи склом. Ці захисні аксесуари допомагають підтримувати передню панель у належному стані та можуть позитивно позначитися на загальній тривалості служби девайса.

Плівка vs скло

Часто власники пристроїв Samsung задаються питанням: що краще – плівка чи все-таки скло? Неможливо дати однозначну відповідь на це питання, адже вибір захисту залежить від індивідуальних запитів.

Плівка добре виконує базову захисну функцію: забезпечує чистоту і доглянутість екрана Galaxy Tab S9 Ultra. Аксесуар не дозволяє пилу, волозі чи бруду потрапляти на сенсорну панель. Також захисний виріб береже екран девайсу Samsung від подряпин та інших косметичних пошкоджень.

Скло може виконувати ті ж захисні функції, що й плівка. Але це й аксесуар додатково захищає дисплей від сколів і тріщин внаслідок ударів. Іноді скло відіграє вирішальну роль у критичних ситуаціях, коли екран ризикує вийти з ладу внаслідок падіння.

Отже, якщо ви хочете убезпечити дисплей Galaxy Tab S9 Ultra від подряпин і забруднень, функціоналу плівки буде цілком достатньо. Якщо ж потрібно підвищити ударостійкість екрану планшета Samsung, краще обирати захисне скло.

Важливі характеристики

Ознаками якісного скла або плівки є не лише захисні функції, а й супутні характеристики, зокрема:

  • Олеофобність. На таких протекторах не залишаються відбитки пальців. Спеціальний олеофобний шар перешкоджає утворенню розводів та плям на сенсорній панелі Galaxy Tab S9 Ultra.

  • Гідрофобність. Якісні плівка та скло мають відштовхувати вологу, не дозволяючи їй потрапити на важливі елементи планшету Samsung.

  • Зносостійкість. Для захисного скла цей параметр визначається здебільшого ступенем загартованості (9Н – найвищий). Щодо плівок, цікавим варіантом є гідрогелеві моделі з функцією самовідновлення.

Як скло, так і захисні плівки можуть мати додаткові функції. Великою популярністю користуються аксесуари з покриттям “антишпигун” – вони тонують екран, аби сторонні спостерігачі не бачили, що відбувається на дисплеї Galaxy Tab S9 Ultra. Антиблікові плівки та скло мають матову поверхню, яка розсіює яскраві промені світла, що заважають працювати із пристроєм Samsung. Цікавим рішенням для користувачів Galaxy Tab S9 Ultra, які люблять малювати стилусом, може стати захисна плівка, текстурована під папір.

Де купити захист для екрана?

Звісно, у нашому магазині! “Іван Чохол” пропонує перевірений асортимент за найприємнішими цінами. Аби забезпечити своєму планшету оптимальний захист, доповніть плівку або скло якісним чохлом для Samsung Galaxy Tab S9 Ultra.

Покупку можна здійснити як у Києві, так і в іншому місті України. Просто відкрийте каталог і замовте товар онлайн.