Захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9

» Яка ціна на захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9?

Ціни на захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 в нашому магазині від 779 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити захисне скло для Samsung Galaxy Tab S9 в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

 

Захисне скло Samsung Galaxy Tab S9 – прозора броня для безпеки екрану

Samsung Galaxy Tab S9 має один з найбільших по діагоналі дисплеїв серед планшетів – 11 дюймів на матриці Dynamic AMOLED 2X. При такому розмірі поряд із різними технологіями: Vision Booster, IP68, HDR10+ користувач отримує багато нових можливостей для роботи та творчості. Але чим більше екран, тим більша ймовірність його пошкодити, що вимагає наявності спеціальних захисних аксесуарів – плівки чи скла. З ними можна впевнено скролити Samsung Galaxy Tab як пальцями, так і S Pen, не боячись також контакту з гострими предметами або гірше того - падіння дисплеєм вниз на тверду поверхню.

Особливості захисних виробів для Samsung Galaxy Tab S9

Плівка та скло – тонкі полімерні захисні вироби, що складаються з кількох функціональних шарів, включаючи адгезивний. Відрізняються технологіями та практичними показниками, зокрема плівка більш еластична та тонка, тоді як скло менше піддається згинанню, що у свою чергу забезпечує аксесуару підвищену міцність. Останнє також має більше шарів, що робить його надійнішим протектором. При цьому і захисне скло, і плівка мають хороші показники практичності, що робить їх важливим доповненням до Samsung Galaxy Tab S9:

  • надійно фіксуються на дисплеї пристрою для захисту від подряпин та потертостей;

  • дозволяють зберегти сенсорні властивості, яскравість та насиченість картинки;

  • мінімізують ризик пошкодження екранного скла та матриці при падіннях;

  • приховують наявні дрібні дефекти, дозволяють уникнути появи нових недоліків;

  • зберігають привабливий зовнішній вигляд Samsung Galaxy Tab S9.

При мінімальній товщині плівки та скло практично не відчуваються, при цьому не впливають на відгук та не залишають відбитків пальців на поверхні. При правильному встановленні на Samsung Galaxy Tab S9 аксесуар прослужить тривалий час без необхідності заміни.

Якісний захист для Samsung Galaxy Tab S9: стекла та плівки від Івана Чохла

Подбайте про безпечну експлуатацію гаджету з аксесуарами, що представлені в даному розділі нашого магазину від найкращих виробників. Їхня доступна ціна дозволить заощадити на дорогому ремонті по заміні пошкоджених деталей. Серед популярних рішень:

  • захисне скло Hofi Glass Pro Plus – ідеально вирізаний по кромці екрану виріб високої твердості з 2.5D краями;

  • захисне скло Spigen Glas.Tr Ez Fit – кристально-прозорий аксесуар з лотком, що спрощує встановлення.

Слідкуйте за оновленням каталогу, якщо шукаєте інші варіанти серед скла та плівок. Також пропонуємо купити чохол для Samsung Galaxy Tab S9, що поряд із захисною плівкою забезпечить всебічну броню для планшету, і дозволить з комфортом і без побоювання використовувати всі можливості даної техніки. Захисні вироби доставляємо Києвом, також відправляємо в будь-яку точку України.