Захисне скло для Xiaomi 13 Pro

Фільтр
209 ₴
На складі в Україні
399 ₴
credit privat 3 credit mono 5
На складі в Україні
Розпродаж
1499 ₴ 969 ₴
credit mono 3
На складі в Україні
609 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі

Захисне скло для Xiaomi 13 Pro – невидимий помічник на варті безпеки вашого смартфону

Всесвітньо відомий виробник електроніки знає, чим догодити вимогливому користувачеві, представив смартфон з одним із найкращих дисплеїв у лінійці. AMOLED матриця з WQHD+ та відтворенням 1 мільярда відтінків дає неперевершену точність передачі деталей. Розмір екрану в 6,73 дюйми за підтримки HDR10+ та TrueColor також гарантує неймовірну глибину та чіткість візуальних ефектів. І тільки якісна захисна плівка та скло здатні запобігти дрібним недолікам, як і серйозним пошкодженням Xiaomi 13 Pro, позбавивши користувача від дорогого ремонту.

Види та особливості захисних аксесуарів для Xiaomi 13 Pro

Xiaomi 13 Pro має бездоганну начинку і стильну ультратонку оболонку. Ціна смартфону виправдана наявністю безлічі сучасних технологій, що дозволяє віднести його до категорії флагманів. Але ні один преміальний пристрій не застрахований від падінь, що загрожує серйозними ушкодженнями. Вартість захисної плівки та скла значно нижча, ніж заміна розбитого екрану Xiaomi 13 Pro, що робить ці аксесуари важливим доповненням до гаджету.

Плівки володіють хоч і меншим ступенем захисту при сильному ударі, але чудово справляються зі слідами повсякденної експлуатації Xiaomi 13 Pro, не дозволяючи з'являтися дрібним подряпкам і потертостям на екранному склі. Відомо безліч різновидів захисних плівок за матеріалом виготовлення, властивостями та функціональними якостями, найбільш популярні:

  • Anti-Blue - гідрогелева плівка зі спеціальним покриттям, що захищає очі від шкідливого випромінювання дисплея і самовідновлюється від дрібних подряпин;

  • Anti-Spy – відрізняється високою прозорістю, при цьому плівка має спеціальний шар з ефектом приватності – під кутом 45+ градусів зображення на смартфоні стає недоступним для сторонніх;

  • Liquid Skin - повноекранна плівка з пластичного ТПУ, що кріпиться до гаджету спеціальним розчином на основі води, що виключає підчіп плівки за наявності чохла.

Скло реалізується за значно вищою ціною, що обґрунтовано його захисними функціями та показниками практичності – при падінні на тверду поверхню Xiaomi 13 Pro полімерний виріб прийме на себе удар, зберігши цілісність дисплея. Якщо як захист ви вибираєте плівку, обов'язково рекомендуємо купити чохол для Xiaomi 13 Pro, що підвищить ступінь безпеки. Наявність кромок навколо камер і екрану мінімізує ризик розбити дорогу деталь корпусу.

Плівки та скло: вибір якісних захисних виробів від Івана Чохла

У нашому інтернет-магазині захисне скло та плівки представлені під відомими брендами ARM, DUX DUCIS, Spigen, 3mk та ін. Крім виробів для дисплея, у нас також можна купити захисне скло для камери. Доставимо потрібні аксесуари по Києву та всій Україні, щоб ви змогли убезпечити свій гаджет якісно та надійно!