Захисне скло для Xiaomi 13

Фільтр
209 ₴
На складі в Україні
359 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
5(1)
1399 ₴ 909 ₴
credit mono 3
На складі в Україні
609 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі
1149 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі
689 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі

Захисне скло та плівка для Xiaomi 13 – невидимий щит для екрану

Елегантне зовнішнє виконання із високоякісних матеріалів із захисними стандартами та потужний процесор на базі чіпа Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 – це вдалий тандем, який ставить Xiaomi 13 у категорію флагманів. Особливу увагу розробники приділили камері, що дозволяє робити шедевральні знімки, а також дисплею на матриці AMOLED, яка за підтримки HDR і Dolby Vision гарантує неймовірні візуальні ефекти. І лише якісна захисна плівка та скло здатні зберегти цілісність найбільш уразливих деталей корпусу Xiaomi 13.

Різноманітність та особливості захисних аксесуарів для Xiaomi 13

Незважаючи на наявність захисних технологій, таких як IP68 і Corning Gorilla Glass 5, смартфон Xiaomi 13, як і раніше, вразливий до грубого механічного впливу. Одного падіння на тверду поверхню буде достатньо, щоб втратити всі можливості такого продуктивного пристрою топової комплектації. Виробники аксесуарів пропонують багато різновидів захисних стекол і плівок для Xiaomi 13, ціна яких набагато доступніша за заміну пошкодженого дисплея:

Плівки

  1. Гідрогелеві плівки: полімерні вироби високої міцності, мають унікальну властивість - відновлювати поверхню при дрібних пошкодженнях і згладжувати глибокі подряпини;

  2. Поліуретанові плівки: бувають матові та глянцеві, протиударні, анти-шпигун, з олеофобним та дзеркальним покриттям тощо.

Скло

  1. За видами: 2D, 2,5D, 3D скло, останнє з яких є найкращим за показниками практичності через закругленість країв;

  2. По міцності: від 4Н до 9Н, останнє скло можна порівняти з сапфіром і рубіном, не залишає на поверхні подряпини;

  3. За типом покриття: матове, глянцеве, антишпигун, олеофобне, протиударне скло;

  4. За товщиною: від 0,1 до 1 мм, найбільш популярний вибір - скло завтовшки 0,3 мм, тому що не змінює габарити гаджета, забезпечує гарну безпеку.

Кожен вид захисних виробів має свої переваги та недоліки. Щодо ціни, то плівки набагато доступніші, тоді як дешевше скло – не найкращий вибір. Найбільша відмінність полягає в захисних функціях екрану при падінні Xiaomi 13 з висоти: скло здатне прийняти удар на себе, зберігши цілісність дисплея. Якщо ви вибираєте плівку, то не завадило б купити чохол для Xiaomi 13, - у парі ці вироби створять необхідний рівень захисту для телефону.

Плівки та стекла: вибір захисних аксесуарів від Івана Чохла

Купивши Xiaomi 13, не забудьте забезпечити гаджету належний рівень захисту для безпечної експлуатації. Захисні плівки, стекла, а також чохли подарують комфорт користування телефоном, звівши до мінімуму всі ризики. Вироби представлені у нашому магазині під відомими брендами. Вибирайте аксесуар у поодинокому екземплярі або замовте комплект, у нас також є варіанти для камер. Доставка здійснюється по Києву, а також до інших міст України.