Захисне скло для Xiaomi Poco C50

Фільтр

Захисне скло для Xiaomi Poco C50 – ефективний захист екрану

Складно зустріти сучасну людину, яка не має смартфону. Технології, що стрімко розвиваються, змушують крокувати в ногу і освоювати нову техніку. Відомий гігант електроніки Xiaomi давно випускає лінійку бюджетних телефонів під суббрендом Poco, серед яких модель C50 вважається найбільш доступною за ціною, маючи стандартний функціонал без надмірностей. Відсутність захисних технологій змушує шукати альтернативні рішення. Оскільки дисплей є найбільш вразливою деталлю, захисне скло та плівка створять потрібний рівень безпеки під час експлуатації гаджета.

Різновиди захисних плівок та скла для Xiaomi Poco C50

Щодня телефон проходить через багато контактів: з руками, поверхнями, речами, гострими предметами. Все це неминуче залишає сліди на його корпусі та екрані. Невисока ціна Xiaomi Poco C50 не означає, що потрібно зневажливо поводитися з пристроєм, тому що заміна розбитого дисплея може обійтися власнику більше половини його вартості. Виробники аксесуарів передбачають 2 види захисних виробів: скла та плівки.

Останній вигляд добре справляється із запобіганням дрібним дефектам, таким як подряпини та потертості, але плівка не гарантує цілісність Xiaomi Poco C50, тоді як скло має більш високий рівень надійності, приймаючи удар на себе. Це обґрунтовано багатошаровою структурою, де кожен шар має конкретну функцію:

  1. Клейова частина – це силіконове покриття, що фіксується безпосередньо на дисплеї.

  2. Скріплюючий – не дозволяє уламкам розсипатися при серйозному пошкодженні.

  3. Антивідблиск – забезпечує хорошу видимість зображень у сонячний день.

  4. Захисний – приймає на себе основну силу удару при падіннях і захищає від подряпин.

  5. Олеофобний – запобігає попаданню вологи та не дозволяє залишатися відбиткам пальців.

Тим не менш, плівки також є популярним вибором власників Xiaomi Poco C50, оскільки зручні у використанні, мають мінімальну товщину, тому менше помітні на екрані. Якщо ви вирішили купити захисну плівку, подбайте також і про сам корпус – чохол для Xiaomi Poco C50 дозволить експлуатувати гаджет з більшою впевненістю.

Плівки та скла – вибір якісних захисних аксесуарів для Xiaomi Poco C50

У нашому магазині ви знайдете багато моделей плівок та скла для екрану Xiaomi Poco C50 від відомих брендів. Це надійні та якісні вироби, практичні якості яких ви зможете оцінити самостійно. Серед них захисні плівки Anti-Blue, Anti-Spy та інші, скла FullGlue, FullBody та з поглибленнями під фронтальну камеру. Доступні ціни та професійний сервіс приємно порадують вас. Запрошуємо відвідати наш магазин у ТЦ "Олімпійський" у Києві, щоб купити гарний захист для Xiaomi Poco C50 прямо на місці, наші менеджери допоможуть із встановленням плівки та скла, допоможуть обрати чохол. Для мешканців інших міст України здійснюємо доставку транспортними службами.