Захисне скло для Xiaomi Poco C55

Фільтр

Захисне скло для Xiaomi Poco C55 – невидима броня для екрану

Щоденна експлуатація, постійні контакти з різними предметами, падіння на тверду поверхню – все це залишає сліди на смартфоні, що псує його зовнішній вигляд та впливає на продуктивність, особливо якщо пошкодження серйозне. Xiaomi Poco C55 має "комфортні" габарити, зручно розташовуючись в руці, але іноді телефону все ж таки вдається вислизнути, тому важливо убезпечити найбільш вразливу деталь конструкції - екран. Захисні плівки та стекла спеціально розроблені для створення ефективної броні проти подряпин, потертостей та сколів.

Види захисних аксесуарів, їх особливості

Виробники аксесуарів для мобільної техніки радують різноманітністю пропозицій для смартфонів різних брендів, тому і для Xiaomi Poco C55 є багато цікавих варіантів стекол та плівок для захисту дисплея та камер, чиї матриці є найбільш вразливими елементами конструкції. Це дозволяє вчасно убезпечити екран, тим самим уникнувши дорогого ремонту.

Вироби виконані із сучасних матеріалів, що відрізняються високими показниками прозорості, практичності та надійності. Мають мінімальну товщину, тому не змінюють параметрів Xiaomi Poco C55. Також захисне скло, як і плівка, не впливає на сенсорний відгук, при цьому кожен вид аксесуара має свої особливості:

  1. Захисне скло - має вологозахисні властивості, не дає збиратися пилу на поверхні і залишати відбитки пальців, зменшує відблиски, не впливає на передачу кольору. Має багатошарову структуру, не розсипається на уламки у разі падіння гаджета, бере на себе удар, зберігаючи цілісність дисплея та матриці.

  2. Захисна плівка - практично непомітна при на мінімальній товщині, доступна за ціною, при правильному нанесенні прослужить довгий час, нетоксична, захистить екран Xiaomi Poco C55 від потертостей і подряпин, але не від розбиття.

При виборі захисної плівки гарною ідеєю буде додатково купити чохол для Xiaomi Poco C55, що дозволить більш впевнено користуватися смартфоном і знизить ризик його пошкоджень. Чохли також відмінно підходять для використання зі склом.

Вибір якісних захисних аксесуарів в інтернет-магазині "Іван Чохол"

Купивши надійний захисний виріб для свого телефону, ви уникнете зайвих витрат у майбутньому, адже ціна скла та плівки набагато доступніша, ніж заміна пошкоджених деталей Xiaomi Poco C55. У нашому магазині кожен користувач Xiaomi Poco C55 зможе вибрати ідеальний варіант захисту з безлічі можливих:

  • захисні плівки Anti-Blue, Anti-Spy, Liquid Skin, глянцеві та матові;

  • захисні скла фулбоді та з вирізами під камеру, фулглу, з рамками та безрамкові.

Мешканців Києва запрошуємо відвідати наш роздрібний магазин до ТЦ "Олімпійський" або замовити доставку товару за вказаною адресою. Також здійснюємо доставку плівок та стекол для Xiaomi Poco C55 в інші міста України.