Знайомимо наших улюблених клієнтів з брендом Spigen! Скористайся промокодом SPGN5 та отримай знижку 5%🔥

Захисне скло для Xiaomi Poco F5 Pro

Фільтр

Захисне скло для Xiaomi Poco F5 Pro як засіб безпеки для крихкого екрану

Подряпини та потертості, що виникають внаслідок щоденного контакту смартфона з різними предметами, псують сприйняття зображення на дисплеї та його зовнішній вигляд загалом. А утворення сколів при падінні може спричинити пошкодження екранної матриці, тому важливо діяти не попередження. Захисне скло та плівка – вибір на користь захисту найбільш вразливої деталі Xiaomi Poco F5 Pro – екрану.

Переваги захисних аксесуарів для Xiaomi Poco F5 Pro

Xiaomi щоразу впроваджує у свою продукцію нові технології, успішно конкуруючи зі світовими гігантами з виробництва смартфонів. Poco F5 Pro – досконала за параметрами та дизайном модель гаджета, яка створена для безлічі складних завдань без втрати потужності та плавності роботи. Особливу увагу було приділено екрану: потоковий AMOLED-дисплей 2K, найкращий у лінійці Poco, пропонує більше деталей, оптимізовану яскравість та кольори, а також приємніше для очей сприйняття картинки з покращеним рівнем пікселів, щоб надати вам ще більш неймовірні візуальні враження.

Це неймовірні можливості сучасного флагмана, які можна втратити в одну мить, лише один раз впустивши Xiaomi Poco F5 Pro на тверду поверхню. Тому важливо убезпечити дисплей та купити спеціальне захисне скло або плівку. Невеликі полімерні вироби за доступною ціною здатні багато на що:

  • ідеальна ергономіка забезпечує точну посадку скла та плівки з урахуванням геометрії пристрою;

  • прозора основа не впливає на перенесення кольорів, при цьому зменшує відблиски, негативний вплив випромінювань;

  • рятують від потертостей та подряпин у результаті експлуатації, зменшують негативну дію на сенсор при падіннях.

Також не завадить подбати про сам корпус, обравши чохол для Xiaomi Poco F5 Pro. Враховуючи скляну конструкцію пристрою, важливо створити надійну броню, щоб жодні обставини не впливали на працездатність та зовнішній вигляд пристрою.

Види захисних плівок та скла для Xiaomi Poco F5 Pro

Як стекла, так і плівки мають свої різновиди та практичні якості, від чого залежить ціна. Плівки хоч і мають менші захисні показники, але цілком відмінно справляються з дрібними дефектами, тоді як скло здатне зберегти екран Xiaomi Poco F5 Pro в цілісності. Захисні вироби поділяються на такі типи та різновиди:

  • плівки Anti-Blue, Anti-Spy, Liquid Skin, гідрогелеві, матові та глянцеві;

  • стекла FullGlue, FullBody, з рамкою та без, з лотком для встановлення.

Ці види захисних аксесуарів представлені в нашому інтернет-магазині під відомими брендами. Це скло та плівка високої якості виготовлення та з відмінними показниками практичності. Обирайте надійний захист для Xiaomi Poco F5 Pro, а ми доставимо його за вашою адресою або відправимо в будь-яке інше місто України.