Захисне скло для Xiaomi Poco F5

Фільтр

Захисне скло для Xiaomi Poco F5: невидимий, але надійний захист для вашого смартфону

Ніколи не знаєш, що на тебе чекає, тримаючи в руках новий довгоочікуваний телефон. Бувають ситуації, які не залежать від акуратності власника Xiaomi Poco F5. При цьому не варто сподіватися лише на захисні технології, передбачені виробником, важливо забезпечити безпеку найбільш вразливої деталі пристрою – екрана. Для цього передбачені захисні плівки та стекла, що збережуть не тільки сенсор у цілісності, але й не дозволять пошкодитися самій матриці.

Види захисних аксесуарів для Xiaomi Poco F5, їх властивості

У Xiaomi Poco F5 передбачені новітні технології, що дозволяють відносити гаджет до флагманів. 6,67-дюймовий Flow AMOLED дисплей має ультратонку рамку, що забезпечує приголомшливе співвідношення екрану до корпусу – 93,4%. Технологія DCI-P3 – це 68 мільярдів кольорів, що максимально наближені до реальності та відображають красу природи, яку допомагає відобразити потрійний блок камер 64 Мп професійного рівня.

Виняткова якість зображення забезпечує Dolby Vision і адаптивний HDR: надяскраві кольори, різкий контраст і більш насичені деталі. Все це можливо за підтримки потужного процесора Snapdragon 7+ Gen 2. Одного падіння на тверду поверхню достатньо, щоб створити ланцюг руйнувань як зовнішніх, так і внутрішніх. Купити чохол для Xiaomi Poco F5 недостатньо, потрібне захисне скло або плівка, які посилюють рівень безпеки вразливих деталей. Зокрема, скло має багатошарову структуру, де кожен шар виконує конкретну функцію:

  1. Клейова частина – це силіконове покриття, що фіксується безпосередньо на дисплеї.

  2. Зкріплюючий – не дозволяє уламкам розсипатися при серйозному пошкодженні.

  3. Антивідблиск – забезпечує хорошу видимість зображень у сонячний день.

  4. Захисний – приймає на себе основну силу удару при падіннях і захищає від подряпин.

  5. Олеофобний – запобігає потраплянню вологи та не дозволяє залишатися відбиткам пальців.

Така структура дозволяє уберегти екран Xiaomi Poco F5 від розбиття. Плівки, хоч і мають менші захисні функції, але також мають відмінні практичні показники і здатні мінімізувати ризик пошкодження дисплея. Особливо добре плівки справляються з подряпинами та потертостями, що виникають внаслідок щоденної експлуатації та контакту з різними предметами.

Скло та плівки: вибір захисних виробів в інтернет-магазині "Іван Чохол"

Xiaomi Poco F5 заслуговує на якісний захист. Для цього в нашому магазині передбачено безліч гідних варіантів захисних плівок та стекол від визнаних брендів. Незалежно від того, яким буде ваше рішення: плівка-антишпигун чи скло з рамкою, купивши захисний аксесуар, ви збережете презентабельний зовнішній вигляд та працездатність Xiaomi Poco F5, а доступні ціни дозволять заощадити на дорогому ремонті пристрою. Скло та плівки доставляємо по Києву та в інші міста України.