Знайомимо наших улюблених клієнтів з брендом Spigen! Скористайся промокодом SPGN5 та отримай знижку 5%🔥

Захисне скло для Xiaomi Poco X4 GT

Фільтр

Захисне скло для Xiaomi Poco X4 GT – безпека вразливої деталі

Xiaomi наділили Poco X4 GT унікальними технологічними можливостями, особливу увагу приділивши дисплею. Екрани в сучасних смартфонах забезпечують неймовірні візуальні ефекти, стаючи при цьому тоншими. Тому важливо забезпечити Xiaomi Poco X4 GT безпеку експлуатації, купивши один із спеціально розроблених аксесуарів – захисне скло або плівку. Прозорі полімерні вироби створюють невидимий, але надійний щит, зберігаючи цілісність найуразливішої деталі – екранної матриці.

Важливість наявності захисних аксесуарів для Xiaomi Poco X4 GT

Модель X4 GT – перший телефон POCO з приголомшливим співвідношенням сторін екрану 20,5:9, що забезпечує найкраще поле зору та більший комфорт при утриманні його однією рукою. Функція регулювання яскравості постійного струму зменшує випромінювання синього світла на апаратному рівні, щоб зменшити шкідливість відблисків та синього світла та, таким чином, захистити ваші очі. Крім того, завдяки технології True Display колірна температура автоматично та постійно адаптується до різних зовнішніх умов, забезпечуючи більш комфортне читання.

Завдяки Dolby Vision® дисплей відображає яскраві кольори, інтенсивні контрасти та багату деталізацію, забезпечуючи відчуття кінотеатру у будь-який час та у будь-якому місці. Вражає, чи не так? Жаль буде втратити всі можливості смартфона при найменшій неакуратності. У цій моделі Xiaomi навіть не передбачила стандарт IP53 – захист від вологи та пилу, тому наявність захисної плівки або скла на екрані Poco X4 GT така важлива, адже ці аксесуари здатні на багато чого:

  • зменшують вплив шкідливих випромінювань дисплея на очі користувача;

  • не дають утворюватися подряпинам та потертостям на поверхні екрану;

  • захищають скло та матрицю від пошкодження внаслідок падіння на тверду поверхню;

  • не дозволяють збиратися пилу та волозі, не залишають відбитків пальців.

Захисні плівки набагато пластичніші і тонші, тому вимагають навичок для встановлення на Xiaomi Poco X4 GT. Наявність лише кількох шарів також пояснює менший захисний потенціал плівок, але якщо ви – впевнений користувач смартфоном, то при акуратній експлуатації захисної плівки буде цілком достатньо. Доступна ціна дозволяє змінювати зношений прототип на новий за необхідності. Захисне скло відрізняється багатошаровою структурою, тому забезпечує більш високий рівень безпеки Xiaomi Poco X4 GT.

Плівки та скла для Xiaomi Poco X4 GT: вибір захисних аксесуарів від Івана Чохла

Шукайте гідний захист? Наш інтернет-магазин спеціалізується на різних аксесуарах для смартфонів від визнаних світових виробників, пропонуючи якісне захисне скло та плівки. Також рекомендуємо купити чохол для Xiaomi Poco X4 GT, щоб ніщо не загрожувало вашому гаджету як у повсякденності, так і в екстремальних умовах. Скло, плівки та чохли доставляємо по Києву та всій Україні.