Знайомимо наших улюблених клієнтів з брендом Spigen! Скористайся промокодом SPGN5 та отримай знижку 5%🔥

Захисне скло для Xiaomi Poco X5 Pro

Фільтр
Розпродаж
Товар з Європи
1099 ₴ 679 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі
659 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі
649 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі
Немає в наявності
329 ₴
Купити

Захисне скло для Xiaomi Poco X5 Pro: на сторожі безпеки екрану вашого смартфону

Більшість сучасних смартфонів оснащені екранними стеклами із захисними технологіями, що дає хибне уявлення щодо їх надміцності. Будь-який дисплей чутливий до сильних ударів об тверду поверхню, подряпини також неминучі при підвищених навантаженнях на пристрій. Щоб захистити Xiaomi Poco X5 Pro належним чином, наявність чохла недостатньо, тому слід купити спеціальне захисне скло або плівку – прозорі полімерні вироби, які стануть кращим внеском у безпеку гаджета.

Що представляють собою захисні стекла і плівки, їх користь для Xiaomi Poco X5 Pro

Захисні аксесуари для екрану складаються з декількох шарів, кожен з яких виконує конкретну функцію. Плівки мають менше шарів, чим досягається їх мінімальна товщина, вони пружні та доступні за ціною, але вимагають частої заміни та навиків для встановлення. При цьому плівки менш помітні на дисплеї і відмінно справляються з дрібними дефектами, які проявляються в результаті щоденної експлуатації, тому користуються популярністю серед власників Xiaomi Poco X5 Pro.

Захисні стекла допомагають запобігти серйозним пошкодженням, їх ціна обґрунтована впровадженими технологіями, що на практиці проявляються підвищеними показниками безпеки. Скло має більше шарів, відрізняється міцністю і твердістю, є надійним захистом для Xiaomi Poco X5 Pro:

  • при невеликому навантаженні - розсіює енергію удару по своїй плоскості, що передує утворенню тріщин на екрані;

  • при падінні з великої висоти на тверду поверхню – приймає на себе удар, покриваючись паутиною і зберігаючи цілісність дисплея і матриці.

Якщо ви опинилися в подібній ситуації, важливо розуміти, що пошкодження може бути не тільки на екрані, але і самому корпусі, тому хорошої ідеєю буде забезпечити усесторонній захист смартфону, купивши чохол для Xiaomi Poco X5 Pro.

Вибір якісних захисних аксесуарів для Xiaomi Poco X5 Pro

Наш інтернет-магазин радий представити кращий захист для Xiaomi Poco X5 Pro. Це плівки і стекла від визнаних виробників, які пропонуються за доступними цінами і дозволяють вам уникнути дорогого ремонту по заміні комплектуючих. Захисні аксесуари пропонуються в широкому виборі:

  • захисні плівки з ефектом Anti-Blue, Anti-Spy, глянцеві, матові;

  • захисні стекла фулбоді і з вирізами під камеру, з рамкою, анти-шпіон і т.д.;

  • захисні стекла для камер в комплекті з декількох одиниць.

В асортименті магазину "Іван Чохол" також є вироби з установочними елементами, що спрощує роботу при поклейці скла. Захисні плівки, як правило, також мають усі необхідні інструменти, але вимагають професійної установки. Якщо ви впевнені у своїх здібностях, то чітко слідуйте інструкціям виробника. Обирайте якісні захисні плівки та стекла для Xiaomi Poco X5 Pro, а ми подбаємо про швидку доставку вибраних аксесуарів по Києву та в інші міста України.