Захисне скло для Xiaomi Poco X5

Фільтр
1689 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі
619 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі
619 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі
569 ₴
credit privat 3 credit mono 5
На складі в Європі
729 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі

Захисне скло для Xiaomi Poco X5 – ваш вибір на користь безпеки екрану

Смартфон – це цілий всесвіт у ваших руках, адже величезні технологічні можливості вмістилися в такому маленькому корпусі. Виробники намагаються вразити вимогливого користувача, впроваджуючи нові розробки у кожний прототип. Єдине, чого так і не вдалося досягти на сьогоднішній день – повного захисту вразливих деталей. На більшість гаджетів встановлені екранні стекла Gorilla Glass різного ступеня, але тільки спеціальні захисні плівки та стекла здатні витримати сильні навантаження і запобігти серйозним пошкодженням Xiaomi Poco X5.

Види захисних аксесуарів, їх користь для Xiaomi Poco X5

Ринок аксесуарів для мобільних пристроїв повний гідних пропозицій, серед яких найбільш необхідними для Xiaomi Poco X5 є захисне скло та плівка. Кожна група виробів має свої переваги та недоліки та актуальна в тих чи інших умовах. Це дозволяє купити потрібний варіант захисту для екрану відповідно до потреб:

  1. Захисне скло - має вологозахисні властивості, не дає збиратися пилу на поверхні і залишати відбитки пальців, зменшує відблиски, не впливає на передачу кольору. Має багатошарову структуру, не розсипається на уламки у разі падіння гаджета, бере на себе удар, зберігаючи цілісність дисплея та матриці.

  2. Захисна плівка – практично непомітна через мінімальну товщину, доступна за ціною, при правильному нанесенні прослужить довгий час, нетоксична, захистить екран смартфона від потертостей та подряпин, але не від утворення сколів та тріщин.

Незважаючи на той факт, що плівка має менші захисні властивості, сучасні високотехнологічні прототипи лише трохи поступаються стеклам і також здатні прийняти на себе навантаження певною мірою. До того ж, вони мають відмінні практичні якості, особливо гідрогелеві плівки, які самовідновлюються після подряпин протягом 24 годин, не залишаючи слідів на своїй поверхні. Тому їх асортимент для Xiaomi Poco X5 не менш різноманітний.

Якісні стекла та плівки для Xiaomi Poco X5 в інтернет-магазині "Іван Чохол"

Купивши сучасний смартфон, не забудьте подбати про його належний захист. У нашому магазині ви знайдете багато моделей плівок та стекол для дисплея від відомих брендів, є варіанти і для камер. Іван Чохол спеціалізується на аксесуарах для техніки та дому, тому реалізує лише якісний товар. Маючи багато задоволених клієнтів, рекомендуємо довіритися нам та купити практичний виріб для безпечної експлуатації Xiaomi Poco X5.

Популярний вибір наших покупців: захисне скло Hofi Glass Pro+, захисна плівка ARM Anti-Spy, захисне скло 3mk FlexibleGlass, захисне скло для камери 3mk Lens Protect та ін. Також гарною ідеєю буде купити чохол для Xiaomi Poco X5, тоді вашому смартфону не страшні ніякі пригоди. Доставка по Києву та всій Україні.