Захисне скло для Xiaomi Redmi 12

Фільтр
1629 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі

Захисне скло для Xiaomi Redmi 12 – невидимий захист, який працює

Xiaomi Redmi 12 ідеальний як зовні, так і внутрішньо. Можна довго захоплюватися елегантним дизайном смартфону та отримувати задоволення від його функціональності, але безпека – насамперед. Наявність захисту класу IP53 не гарантує цілісність найуразливішої деталі корпусу – екрана. Без гарного захисного скла не обійтись. Воно є гарантією того, що продуктивність Xiaomi Redmi 12 залишиться на колишньому рівні, а власник уникне дорогих витрат на ремонт пристрою.

Важливість наявності захисного скла для Xiaomi Redmi 12

Найчастіше під час падіння пошкоджень піддається саме дисплей. Порушення цілісності сенсорного скла може вплинути на матрицю, в результаті чого функціональність Xiaomi Redmi 12 буде під питанням. Навіщо ризикувати, якщо ціна захисного скла є цілком доступною для власника смартфону? Це буде ваше найкраще вкладення в безпеку гаджета, оскільки сучасна броня для экрана Xiaomi Redmi 12:

  • кришталево прозора – не впливає на передачу кольору, не псує сприйняття картинки. Виняток становлять моделі скла з технологіями Anti-Blue (захист від шкідливого випромінювання синього спектру) та Anti-Spy (наявність додаткового шару з ефектом приватності, що робить зображення недоступним під кутом 45 градусів);

  • надійна – полімерні захисні вироби складаються з кількох шарів, що гарантує цілісність дисплея під час сильних падінь. При ударі об тверду поверхню захисне скло приймає на себе удар, покриваючись "павутиною", також захищає оригінальне скло від подряпин та потертостей, що можуть виникати внаслідок тривалої експлуатації;

  • практична – не змінює габарити Xiaomi Redmi 12, оскільки має мінімальну товщину, забезпечує приємні тактильні відчуття, гарантує відгук без затримок, не залишає відбитків пальців на поверхні.

Загалом захисне скло для Xiaomi Redmi 12 ідеально справляється з покладеною на нього функцією - збереження екрану смартфона в цілісності. Подбавши про дисплей, не забудьте також про сам корпус телефону. Враховуючи той факт, що воно створене із загартованого скла, не буде зайвим купити чохол для Xiaomi Redmi 12, що посилить захисні функції гаджету.

Вибір якісних захисних аксесуарів від Івана Чохла

У нашому інтернет-магазині представлені найкращі пропозиції для безпеки Xiaomi Redmi 12. Це стекла відомих виробників 3mk, Hofi, Wozinsky та ін. Захисні аксесуари представлені моделями з різними технологіями:

  • FlexibleGlass – поєднує еластичність та міцність;

  • SilverProtect – містить антимікробне покриття;

  • Full Glue – має клейовий шар по всій поверхні.

Також у нас можна купити захисне скло для камери Xiaomi Redmi 12 та вибрати гарний чохол. Привабливі ціни та велика різноманітність рішень дозволить вам купити той самий потрібний аксесуар, який збереже презентабельний зовнішній вигляд та функціональність Xiaomi Redmi 12. Доставка здійснюється по всьому Києву та Україні.