Знайомимо наших улюблених клієнтів з брендом Spigen! Скористайся промокодом SPGN5 та отримай знижку 5%🔥

Захисне скло для Xiaomi Redmi Note 10 Pro | Note 10 Pro Max

Фільтр
209 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
499 ₴ 239 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
599 ₴ 299 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
699 ₴ 349 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
699 ₴ 329 ₴
На складі в Україні
659 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі

Захисне скло для Xiaomi Redmi Note 10 Pro – надійна броня для сенсорного екрану

Жоден сучасний користувач не обходиться без технологій, які активно впроваджуються у наше повсякденне життя. У невеликому пристрої, що поміститься в кишені, приховані неймовірні можливості - Xiaomi Redmi Note 10 Pro вражає продуктивністю, автономністю та якістю знімків за цілком доступної ціни. Кожна деталь смартфону – це найсучасніші матеріали, але, як і будь-яка інша техніка, він має вразливі деталі, зокрема дисплей. Захисне скло та плівка дозволять знизити ризик його пошкодження, не впливаючи на сенсорний відгук.

Переваги захисного скла та плівки для Xiaomi Redmi Note 10 Pro

У моделі Note 10 Pro виробник Xiaomi передбачив безрамковий дисплей, що властиво лінійці Redmi, з AMOLED матрицею та діагоналлю 6,67 дюймів, що відрізняється неймовірною плавністю та миттєвим відгуком. Оновлення зображень частотою 120 Гц відповідає вимогам сучасних ігор з високим FPS при збільшеному зчитуванні дотиків до неймовірних 240 Гц. Все це забезпечує круті враження, які можна втратити вмить, якщо допустити пошкодження сенсора.

Важливо діяти на попередження, купивши захисне скло або плівку Xiaomi Redmi Note 10 Pro, що на ринку аксесуарів представлені у великій кількості прототипів. Вони відрізняються матеріалом, ступенем захисту, впровадженими технологіями, але всі стекла, як і плівки, мають загальні функціональні показники, що роблять їх корисним придбанням для Xiaomi Redmi Note 10 Pro:

  • розроблені з урахуванням геометрії дисплея, передбачають усі необхідні вирізи;

  • виготовлені із сучасних безпечних матеріалів, стійких до механічних пошкоджень;

  • не впливають на розміри телефону, на відгук при скролінгу, сумісні з будь-якими чохлами;

  • захищають скляну панель пристрою від пилу, бруду та води, а також дрібних дефектів від щоденної експлуатації.

Єдина відмінність захисної плівки від скла полягає в можливості протистояти сильним ударам: останнє покриється павутиною, зберігши екран Xiaomi Redmi Note 10 Pro в цілісності, тоді як плівка цього не гарантує.

Захисні аксесуари для Xiaomi Redmi Note 10 Pro: скла та плівки від Івана Чохла

Ми якісно дбаємо про ваші гаджети, пропонуючи аксесуари тільки від надійних та перевірених виробників. У даному розділі нашого інтернет-магазину ви знайдете найкращі пропозиції щодо безпеки вашого смартфону. Деякі з популярних моделей захисного скла та плівок:

  • скло FlexibleGlass від 3mk – гібридний аксесуар, що поєднує у собі твердість скла та гнучкість плівки;

  • плівка ARM – гідрогелевий виріб, унікальність якого здатна поверхні самовідновлюватися.

Крім того, у нас можна купити захисне скло для камер з кількома одиницями в комплекті. Не забудьте вибрати чохол для Xiaomi Redmi Note 10 Pro – десятки цікавих варіантів для захисту та настрою. Доставка по Києву та всій Україні.