Захисне скло для Xiaomi Redmi Note 10

Фільтр
209 ₴
На складі в Україні
209 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
699 ₴ 349 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
599 ₴ 299 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
699 ₴ 329 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
5(2)
499 ₴ 239 ₴
На складі в Україні
609 ₴
credit privat 3 credit mono 4
На складі в Європі

Захисне скло для Xiaomi Redmi Note 10 – на варті безпеки вашого смартфону

Сучасний телефон не є звичайним засобом зв'язку. Він замінює безліч пристроїв і підкреслює статус свого власника, тому важливо зберегти його первісний вигляд і функціональність. Для Xiaomi Redmi Note 10 виробники аксесуарів передбачили кілька видів захисних виробів, серед яких стекла та плівки займають найважливіше місце. Тонкі прозорі аксесуари покликані зберегти цілісність найуразливішої деталі – екрана смартфону.

Особливості захисного скла та плівки для Xiaomi Redmi Note 10

Більшість моделей телефонів, у тому числі і Xiaomi Redmi Note 10 оснащені дисплеями із загартованого скла, часто мають захист від вологи, що дає помилкову думку про їхню надміцність. Жоден пристрій не захищений від слідів щоденної інтенсивної експлуатації, а також пошкоджень від падіння з висоти на тверду поверхню. Захисне скло та плівка спеціально розроблені, щоб запобігти подібним ситуаціям та позбавити власника Xiaomi Redmi Note 10 від дорогого ремонту. Вироби мають масу переваг:

  • мають мінімальну товщину, що не змінюють параметрів телефону;

  • ідеальна ергономіка забезпечує точну посадку з урахуванням вигинів та вирізів;

  • прозора основа не впливає на передачу кольорів, зменшує відблиски;

  • наявність олеофобного покриття не залишає шансів пилу, бруду та відбитків пальців;

  • рятують від потертостей та подряпин у результаті експлуатації, зменшують вплив на сенсор при падіннях;

  • відрізняються легкістю в установці та довговічністю використання.

Якщо ви вже встигли зробити вибір, не забудьте купити чохол для Xiaomi Redmi Note 10 – додатковий захисний аксесуар для створення надійного спорядження для вашого гаджета. У такій всебічній броні пристрою нічого не загрожує.

Якісний та доступний захист від Івана Чохла

Ваш смартфон так і норовить вислизнути з рук? Не ризикуйте дорогою технікою, краще заздалегідь купити захисну плівку або скло для Xiaomi Redmi Note 10, та з повним комфортом і без побоювань використовувати весь функціонал телефону. У нашому інтернет-магазині аксесуари представлені у широкому модельному розмаїтті від відомих брендів:

  • матові та глянсові, Anti-Spy та Anti-Blue плівки;

  • скла з рамками та без, фулбоді та з вирізами під камеру;

  • комплект захисних плівок для камер.

Ціни на захисні вироби вас приємно порадують, акційні пропозиції дозволять зробити вигідну покупку. Як правило, плівки та скла доповнені всіма необхідними інструментами для встановлення, але варто мати на увазі, що плівки вимагають більше навичок для приклеювання на екран. Замовляйте захисні вироби для Xiaomi Redmi Note 10 на сайті з доставкою по Україні або відвідайте наш магазин у ТЦ "Олімпійський" у Києві. Містом також діє адресна доставка.