Захисне скло для Xiaomi Redmi Note 11S

Фільтр
209 ₴
На складі в Україні
Немає в наявності
Розпродаж
699 ₴ 439 ₴
Купити

Захисне скло для Redmi Note 11s – невидиме спорядження високої міцності

Xiaomi Redmi Note 11s при середній ціновій категорії заслуговує на увагу функціоналом, лаконічним і стильним дизайном, а також блоком камер, що роблять цілком якісні знімки. Важливо зберегти технології пристрою в цілісності, щоб безперешкодно використовувати всі його можливості. Захисне скло та плівка стануть чудовим внеском у безпеку вашого смартфону, і збережуть найбільш вразливу деталь Xiaomi Redmi Note 11s – дисплей.

Основні види захисних виробів для Xiaomi Redmi Note 11s

Виробники аксесуарів не відстають від прогресуючих технологій і поспішають представити свою продукцію з виходом нової моделі смартфону. Це дозволяє власникам Xiaomi Redmi Note 11s вчасно купити відповідний захисний виріб, будь то плівка або скло. Подряпини, потертості, сколи тепер будуть у минулому, якщо вчасно купити та встановити захист, найкращий варіант якого ви можете вибрати з двох видів:

  1. Плівка – має багато різновидів, що відрізняються функціоналом, при правильному виборі та встановленні не впливає на кольоропередачу та скролінг. Ділиться на 2 групи за матеріалом виготовлення: гідрогелева та поліуретанова. Повністю прозора, має мінімальну товщину, довговічна та доступна за ціною, захищає від дрібних дефектів. Головний недолік плівки – неефективна у разі падіння Xiaomi Redmi Note 11s екраном униз.

  2. Захисне скло - відрізняється за видами, типами покриттів, товщиною, міцністю, має багатошарову структуру: силіконова основа, основний шар, антивідблиск, захисний шар, олеофобне покриття. Не погіршує чутливість сенсора Xiaomi Redmi Note 11s, не залишає відбитки пальців на поверхні. Має більшу товщину в порівнянні з плівкою, але саме скло є надійним захистом і приймає на себе удар під час падіння смартфону.

Який би вибір ви не зробили, важливо також подбати про сам корпус та купити чохол для Xiaomi Redmi Note 11s. Поряд із плівкою та склом футляр значно зменшує ризик пошкодження крихких елементів конструкції.

Вибір якісного захисного скла та плівки від Івана Чохла

Не варто витрачати час на тривалі пошуки хорошого рішення для Xiaomi Redmi Note 11s, усі найкращі пропозиції зібрані у даному каталозі нашого інтернет-магазину. Це скла та плівки від визнаних брендів ARM, 3mk, Glastify, HRTL, Hofi та ін.:

  • гідрогелеві плівки з матовим ефектом, Anti-Blue, іонами срібла;

  • скло Full Glue, Full Screen, з вирізами, з рамками, удароміцне;

  • комплект змінного скла для об'єктивів камер.

Практично всі захисні вироби мають необхідні інструменти для встановлення, але варто мати на увазі, що плівки вимагають більших навичок порівняно зі склом. Якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, краще довірити цей процес професіоналам. Вибирайте якісні захисні плівки та стекла за прийнятними цінами, а ми доставимо аксесуари по Києву або в будь-яке інше місто України.