Захисне скло для Xiaomi Redmi Note 11T

Фільтр
209 ₴
На складі в Україні

Захисне скло для Xiaomi Redmi Note 11T – невидима, але надійна броня

Сучасний смартфон – це маленький пристрій із безмежними можливостями. У кишеню тепер можна легко помістити фотоапарат, відеоплеєр, ігрову консоль, радіо, ПК та інше, і все це в одному пристрої. Але всі можливості можна втратити вмить, якщо пошкодити екранну матрицю. Навіть найвпевненіший користувач хоч один раз упускав гаджет, чого в принципі не уникнути. Але якщо ви не хочете пошкодити дисплей свого Xiaomi Redmi Note 11T, важливо діяти на попередження - купити захисне скло або плівку.

Види та особливості захисних аксесуарів для Xiaomi Redmi Note 11T

Виробники мобільних аксесуарів передбачили два види захисту для екрану смартфону: плівки та скла. Обидва мають високі показники захисних функцій, крім одного моменту – плівки не є гарантією цілісності Xiaomi Redmi Note 11T, якщо телефон впаде з висоти на тверду поверхню. Це пояснюється методом обробки матеріалів, що застосовуються для плівки, і наявністю меншої кількості захисних шарів. Більшою надійністю відрізняються скла, вони ж мають більше різновидів:

  • 2D-3D – ступінь закруглення кромок, де 2D – плоске скло, 3D – має вигин по краях;

  • матові і глянсові - перші створюють невеликий ефект зернистості, останні - поверхню, що переливається;

  • з рамкою та безрамкові – з кольоровим обрамленням для надання оригінального вигляду екранному склу або повністю прозорі;

  • Full Glue та з проклеюванням по периметру – клейова основа по всій поверхні скла або тільки по кромці. Також існує 3D-soft скло, де клейової основи немає тільки по краях рамки.

Також на ринку представлено захисне скло для Xiaomi Redmi Note 11T з різними конструктивними деталями, зокрема з вирізами під фронтальну камеру або фулбоді – повне покриття дисплею. Практично всі види скла мають олеофобне покриття: пальці легко ковзають екраном, але відбитків не залишається.

Захисні плівки, хоч і мають менший ступінь захисту, вони також здатні мінімізувати ризик пошкодження екрану Xiaomi Redmi Note 11T. Особливо хороші плівки для попередження або приховання дрібних дефектів, що вже існують, - потертостей, подряпин, що утворюються в результаті тривалої експлуатації. Якщо ви вибрали плівку, гарною ідеєю буде купити чохол для Xiaomi Redmi Note 11T, що забезпечить більш велику безпеку вразливих деталей.

Плівка або скло: вибір якісних захисних аксесуарів

Ви є власником Xiaomi Redmi Note 11T? Смартфон гарний як зовні, так і внутрішньо. І якщо ви прагнете зберегти його презентабельний зовнішній вигляд та працездатність, рекомендуємо підібрати якісне "спорядження" у нашому інтернет-магазині. У нас можна купити плівку та скло для дисплею Xiaomi Redmi Note 11T, а також захисні аксесуари для камер за доступною ціною. Доставимо ваше замовлення за вказаною адресою кур'єром по Києву або обраною транспортною компанією до інших міст України.