Захисне скло для Xiaomi Redmi Note 12

Фільтр

Захисне скло для Xiaomi Redmi Note 12 – тонка броня для дисплея

Щоденна експлуатація смартфона неминуче залишає свої сліди. Навіть при акуратному користуванні жоден пристрій не застрахований від випадкового падіння. Xiaomi Redmi Note 12 не є винятком, особливо якщо врахувати головну особливість – скляний корпус. Це стосується як задньої кришки, так і екрану. Розбивши скло дисплея, можна також пошкодити екранну матрицю, що спричинить дорогу заміну. Захисне скло стане надійною бронею для Xiaomi Redmi Note 12. Плівки – не менш важливі захисні аксесуари, якщо ви впевнено та відповідально користуєтеся технікою, це цілком гідний варіант захисту на кожен день.

Різновиди захисних аксесуарів для Xiaomi Redmi Note 12

Купити новий смартфон - це дуже приємна подія, повна нових вражень. І якщо ви прагнете зберегти презентабельний зовнішній вигляд гаджету якомога довше, подбайте про його безпеку. Якщо ви вже встигли вибрати чохол для Xiaomi Redmi Note 12, не забудьте про захисне скло та плівку. Кожен вид захисного виробу має свої особливості та практичні якості:

  • захисна плівка – відрізняється мінімальною товщиною, доступніша за ціною, добре захищає від подряпин і потертостей, мінімізує ризик розбиття екрану, але не є 100% гарантією захисту;

  • захисне скло складається з п'яти функціональних шарів, має безліч різновидів, не впливає на сенсорні функції телефону, приймає удар на себе у разі падіння, зберігає цілісність екранного скла.

Плівки, враховуючи вартість, дозволяють змінювати їх у міру того, як зносився встановлений раніше екземпляр. Скло зазвичай служать довше, якщо не було падіння Xiaomi Redmi Note 12.

Вибір захисних плівок та скла від Івана Чохла

Враховуючи вразливість сучасних гаджетів, не варто нехтувати безпекою Xiaomi Redmi Note 12. Сьогодні можна знайти безліч гідних варіантів, що практично непомітні на дисплеї смартфону, але надійно виконують свою функцію. Наш інтернет-магазин реалізує захисне скло та плівки по Києву та всій Україні, маючи в своєму розпорядженні цілий каталог якісних виробів, серед яких:

  • плівки матові та глянсові, Anti-Blue, Anti-Spy;

  • скло з рамкою та без неї, Full Body та з вирізами під об'єктив, анти-шпигун, броньовані;

  • скло для камер як окремі аксесуари та в комплекті з екранними.

Це якісна продукція під відомими брендами, яка не підведе у потрібний момент. У більшості випадків плівки та скла доповнені необхідними інструментами для їх зручної поклейки. Все ж таки, плівки вимагають невеликих навичок в установці, і якщо ви сумніваєтеся у своїх можливостях, краще довірити цей процес професіоналам.

Захисний аксесуар, що сподобався, можна купити в кілька кліків, просто заповніть свої дані, і ми доставимо його в будь-яку точку України. Створіть для свого телефону Xiaomi Redmi Note 12 надійну броню та випробовуйте всі можливості сучасного технологічного гаджету!