Захисне скло для Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Фільтр

Захист екрану планшета Samsung: аксесуари для Galaxy Tab A7 Lite

Захист екрану – перше, про що має подбати користувач після покупки Galaxy Tab A7 Lite. Забезпечити цілісність дисплею планшета Samsung можна завдяки захисній плівці або склу. Який із цих аксесуарів обрати та які моделі скла та плівок варті уваги – дізнаємося, гортаючи каталог інтернет-магазину “Іван Чохол”.

Плівка

Навіть якщо ви не прихильник супутніх аксесуарів для смарт-пристроїв Samsung, в арсеналі все одно варто мати захисну плівку. Виріб цієї категорії – “перша лінія захисту” для екрана Galaxy Tab A7 Lite. Він дбає про чистоту та доглянутий вигляд дисплею, перешкоджаючи потраплянню на сенсорну поверхню бруду, пилу та вологи. Саме завдяки плівці на екрані не лишаються плями та сліди пальців, тому видимість зображення завжди вирізняється кришталевою чистотою.

Серед захисних плівок для планшетів Samsung – як класичні моделі, так і передові аксесуари з додатковими опціями. Наприклад:

  • Paper Feeling. Ця плівка виробництва 3mk повертає нам тактильні відчуття доцифрових часів. Поверхня аксесуара на дотик нагадує текстуру паперу, тому на екрані Galaxy Tab A7 Lite з такою плівкою особливо приємно малювати чи писати смарт-олівцем, або просто водити пальцем по текстурованому покриттю.

  • Anti-Blue. Якщо ви піклуєтеся про здоров’я своїх очей, така плівка бренду ARM для Galaxy Tab A7 Lite – саме те, що вам необхідно. Виріб знешкоджує блакитне світло екрану, яке, як відомо, негативно впливає на зір і навіть на якість сну.

Скло

На відміну від плівки, скло забезпечує більш ґрунтовний захист передньої частини планшету Samsung. Окрім забруднень і косметичних пошкоджень, захисне скло береже екран Galaxy Tab A7 Lite від сколів і тріщин. Тому, якщо ви користуєтеся девайсом не лише вдома та на роботі, а й під час активного відпочинку та подорожей, скло – ваш оптимальний варіант. Аби забезпечити повноцінний захист пристрою, варто також придбати чохол для Samsung Galaxy Tab A7 Lite.

Серед сучасних моделей захисного скла для планшетів Samsung, що варті уваги:

  • Unicorn Beetle Pro. Аксесуар оснащений міцною полікарбонатною рамкою, що чітко повторює периметр Galaxy Tab A7 Lite та захищає його від пошкоджень. Також в набір включений фірмовий чохол, який утворює із захисним склом ідеальну сумісність.

  • FlexibleGlass. Це скло приваблює насамперед своєю структурою. Воно характеризується гнучкістю і тонкістю, чим нагадує плівку. Водночас аксесуар дивує чималою міцністю, тому будьте впевнені: екран девайса Samsung перебуває під гарантованим захистом.

Захист екрану Samsung: вибір від “Івана Чохла”

Забезпечте захист дисплею Galaxy Tab A7 Lite завдяки якісному аксесуару! У нашому магазині – відбірний асортимент і доступні ціни, тож сміливо тисніть кнопку “купити” на сторінці товару. Покупку від “Івана Чохла” можна отримати у будь-якій точці України, а жителі Києва можуть відвідати наш пункт видачі та офлайн магазин.