Знайомимо наших улюблених клієнтів з брендом Spigen! Скористайся промокодом SPGN5 та отримай знижку 5%🔥

Захисне скло для Samsung Galaxy Note 10

Фільтр
Розпродаж
599 ₴ 399 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
499 ₴ 249 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
499 ₴ 209 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
699 ₴ 349 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
399 ₴ 199 ₴
На складі в Україні
Розпродаж
5(6)
1299 ₴ 859 ₴
credit privat 2 credit mono 3
На складі в Україні

Найчастіші запитання по товару - захисне скло для Samsung Galaxy Note 10

» Яка ціна на захисне скло для Samsung Galaxy Note 10

Ціни на захисне скло для Samsung Galaxy Note 10 в нашому магазині від 199 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити захисне скло для Samsung Galaxy Note 10?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити захисне скло для Samsung Galaxy Note 10 в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

 

Безпека над усе: захисне скло для Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 приваблює не тільки гарною технологічною начинкою, але спочатку ефектним дизайном: кінодисплей без рамок створює враження повного занурення у світ фільмів та ігор. Наявність пера S PEN з Bluetooth модулем відкриває безмежні можливості для роботи та творчості – гортайте сторінки, спускайте затвор камери, керуйте презентаціями та відео, редагуйте контент, перетворюйте рукописні нотатки на друкований текст та багато іншого. При цьому не забудьте про безпечну експлуатацію гаджета – захисне скло, як і плівка, стане надійною бронею найвразливішої деталі Samsung Galaxy Note 10, захистивши екран від тріщин та подряпин.

Захисне скло або плівка: який аксесуар краще вибрати для Samsung Galaxy Note 10?

Корпус та дисплей більшості сучасних смартфонів виготовлені із загартованого скла, що стійкі до подряпин від контакту з металевими предметами, часто мають клас захисту IP68 від пилу та вологи. Все це дає хибну впевненість, що з пристроєм нічого не станеться. Рано чи пізно на Samsung Galaxy Note 10 з'являються сліди щоденного використання, і завжди є ризик пошкодження гаджета внаслідок падіння на тверду поверхню.

Навіщо ризикувати, якщо можна придбати захисний аксесуар? Заміна розбитого екрану може досягати до 50% вартості самого смартфону, тому придбання плівки або скла за доступною ціною суттєво збереже бюджет і цілісність Samsung Galaxy Note 10. Залишається вирішити, який захисний виріб краще вибрати? Як скло, так і плівка має свої особливості, що робить їх хорошим варіантом захисту в тій чи іншій ситуації:

  • Якщо часто використовуєте телефон на вулиці або серед людей, плівка з Anti-Blue ефектом зменшить відблиски на дисплеї, а плівка Anti-Spy приховає всю інформацію від людей, що стоять поруч;

  • Якщо ваш Samsung Galaxy Note 10 часто стикається з іншими предметами в кишені або сумці, і ви шукаєте додатковий захист екрану, гідрогелева плівка сама відновить поверхню від дрібних подряпин;

  • За бажання повноцінно убезпечити екран, рекомендується купити захисне скло, що приймає на себе удар, зберігаючи цілісність дисплея.

Зрозуміло, жоден захисний аксесуар не є 100% гарантією безпеки вразливих компонентів, але істотно зменшує ризик пошкодження. Хорошою ідеєю додатково буде підібрати чохол для Samsung Galaxy Note 10, що поряд зі склом створить надійне спорядження на кожен день.

Захисні аксесуари від Івана Чохла: великий вибір для Samsung Galaxy Note 10

Іван Чохол радий запропонувати якісні захисні аксесуари від найкращих брендів на ринку аксесуарів. У нашому інтернет-магазині представлені плівки та скла з різними функціональними можливостями, що дозволить вам вибрати відповідний варіант для Samsung Galaxy Note 10:

  • скло HardGlass Max 3mk – преміальний захист типу Full Screen із чорною рамкою;

  • плівка Liquid Skin Full-Coverage – набір із трьох одиниць та аплікатором для зручної установки;

  • скло 3mk UV Glass RS – 3D модель, що повторює вигини та повністю покриває дисплей;

  • плівка Spigen Neo Flex, HD – аксесуар із вирізом під камеру, у комплекті всі необхідні інструменти, в т.ч. настановний спрей.

А також багато інших пропозицій. Крім того, у нас є захисне скло для камер зі змінними екземплярами. Широкий асортимент пропозицій дозволить купити повний набір захисного спорядження за вигідною ціною. Доставка по Києву та всій Україні.